طراحی گرافیک از ایده پردازی تا اجرای پروژه های تبلیغاتی | نمونه کارها | هزینه آنلاین
031-32640997

چاپ کارت پرسنلی pvc | کارت شناسایی pvc

نمونه چاپ کارت پرسنلی با طراحی حر فه ای

امروزه کارت های پی وی سی بخشی از زندگی روزانه مردم را تحت تاثیر خود قــــرار داده اند. افراد در هر گروه سنی و در هر جایگاهی امروزه با کارت های PVC  سرو کار دارند، این وابستگی از خــــرید های روزانه تا عبور و مرور در محـــل های گونان و شرکت ها و سازمان ها را نیز در بر می گیرد. کارت پی وی سی بدلیل استحکام زیاد و امکان مجهز شدن به حافظه های بسیار ظریف و کوچک قابلیت های بســــیار بزرگی را در خود فـــــــــراهم کرده است. بطریکه بانک ها و موسسات مالی برای کارت های اعتباری خود از کارت PVC  اســـتفاده می کند. شرکت های حمل و نقل مانند BRT  و مترو کارت های اعتباری خود را از پی وی سی تهیه می کنند.

اهمیت کارت پرسنلی با توجه به سطح تردد بالا در سازمان ها و ارگانها و لزوم اطلاع از هویت فرد وارد شده به حریم مجموعه به عنوان پرسنل و یا ارباب رجـــــوع برای دسترسی به بخش های مختلف سازمان گویا میباشد، مدیران مجمـــــوعه های مختلف برای تفکیک قسمت های سازمان و بالا بردن سطح امنیت سازمان خود، نیاز به چاپ کارت پرسنلی برای کارمندان و پرسنل خود و حتی کارت مهمان برای ارباب رجـــوعان دارند.

کارت های شناسایی و یا کارت پرسنلی علاوه بر موارد یاد شده در بالا باعث حس رضایت برای پرسنل سازمان و مهمانان میشود و خود را جزئی حقیقی از سازمان می دانند.

چاپ کارت پرسنلی pvc ( کارت شناسایی pvc ) با تیراژ بالا همانند کارت دانشجوئی، کارت همایشها و … که تعداد آنها بیشتر ا ز ۱۰۰۰ باشد میتوان از چاپ افست استفاده کردکه به دو صورت تک کارت ( single ) و شیت میتواند چاپ شود که هر کدام مزایای خاص خود را دارا میباشند.

و برای چاپ تعداد کمتر کارت پرسنلی از چاپ دیجیتال استفاده میشود، در این روش حداقل تیراژ ۱ عدد میباشد و به دو صورت چاپ مستقیم و چاپ غیر مستقیم انجام میشود

چاپ کارت پرسنلی و شناسایی در تعداد کم و سرعت فوری امکان پزیر است.کانون تبلیغات منجی به عنوان تولید کننده کارت پی وی سی و چاپ کارت شناسایی افتخار همکاری با بیش از ۱۶۰۰ موسسه و شرکت خصوصی و دولتی را در این زمینه دارد.

قیمت کارت پرسنلی: تعداد در قیمت نهایی کارت شناسایی و پرسنلی نقش اساسی دارد.یعنی تعداد های بالاتر قیمت به مراتب بهتر و تعداد های پایین قیمت یک مقدار افزایش می یابد.کارت های شناسایی و پرسنلی در چند نوع ساده و هوشمند تولید می شوند، و بنا به استفاده و نوع مصرف آن ، ساده یا هوشمند(تماسی و غیر تماسی ) به کار گرفته می شوند.

قیمت چاپ کارت پرسنلی

۲۰ عدد
تومان۴۳۰۰

هر عدد

چاپ ۲ رو دیجیتال متغیر
۷۶۰ میکرون PVC
سایز ۸٫۵*۵٫۵
کارت هوشمند
تحویل ۱ روزه
تا ۵۰ عدد
تومان۴۰۰۰

هر عدد

چاپ ۲ رو دیجیتال متغیر
۷۶۰ میکرون PVC
سایز ۸٫۵*۵٫۵
کارت هوشمند
تحویل ۱ روزه
تا ۱۰۰ عدد
بهترین طرح قیمت / مقدار
ویژه
تومان۳۸۰۰

هرعدد

چاپ ۲ رو دیجیتال متغیر
۷۶۰ میکرون PVC
سایز ۸٫۵*۵٫۵
کارت هوشمند
تحویل ۱ روزه
۱۰۰۰ عدد
تومان۲۶۰۰

هر عدد

چاپ ۲ رو دیجیتال متغیر
۷۶۰ میکرون PVC
سایز ۸٫۵*۵٫۵
کارت هوشمند
تحویل ۳روزه

قیمت های فوق جهت چاپ با کارت PVC  ساده می باشد. جهت چاپ با کارت هوشمند و مغناطیسی، لطفا با دفتر شرکت تماس حاصل فرمایید.

قیمت های فوق قیمت چاپ کارت پرسنلی+ کارت می باشد.و تعداد های بالاتر شامل تخفیف ویژه می باشند. هزینه طراحی و شخصی سازی کارت مانند اسکن و وارد کردن اطلاعات جداگانه دریافت می شود.گارانتی کیفیت و بهترین قیمت در مجموعه منجی گرافیک

جهت طراحی کارت و تحویل فوری با دفتر شرکت هماهنگ شوید.همیشه نیازی به مراجعه حضوری نیست و از طریق ایمیل و شبکه های مجازی طرح تایید و چاپ خواهد شد.

نوشته های مرتبط

گذاشتن باسخ