چاپ استند تبلیغاتی | استند ارزان نمایشگاهی | قیمت استند رول آپ و پاپ آپ | چاپ استند بنر و پلات

چاپ انواع استند نمایشگاهی و استند تبلیغاتی با تحویل فوری|پاپ آپ|رول آپ|میز کانتر|کانتر تاج دار|استند ایکس و بنر استند|چاپ و تولید لایت باکس

استند پاپ آپ نمایشگاهی چیست و چگونه چاپ می شود؟

در صورتی شما در درحال آماده شدن برای نمایشگاه سال جاری می باشید و در درحال حاضر تعیین اجزای موردنیاز برای پباده سازی غرفه به شایسته ترین صورت و با هزینه مطلوب اید , بدانید استند پاپ آپ می‌تواند شایسته ترین مورد برای شما باشد .

استند پاپ آپ نمایشگاهی , در واقع یک بنا کم حجم و سبک پروفیلی است , که در بعدها بزرگ می‌توانید آن را تنظیم فرمایید و پوستر بزرگ تبلیغاتی خویش را بر روی آن نصب نمایید . در نصب استند پاپ آپ تبلیغاتی نمایشگاهی می‌توانید پروژکتور یا این که هالوژن هایی به مراد خود نورپردازی داشته باشید , تا تابش این نور و روشنایی در جهت پاپ آپ , منجر بالا بردن جلوه پاپ آپ نمایشگاهی و جذب اشخاص در دور و بر شود .

شایسته ترین مزیت پاپ آپ این است که به راحتی نصب می شود و بعد از به کار گیری , توده می شود و در یک کیف , به طور کم حجم قابل حمل خواهد بود . این خصوصیت سبب می شود , که بتوانید از استند پاپ آپ به دفعات و نه برای فقط در نمایشگاه , بلکه برای هر رویداد دیگری مثل همایش ها , کنفرانس های خبری , کنفرانس های مطبوعاتی , کنفرانس ها ورزشی , سمینارها و . . . میتوانید به کارگیری نمائید .

در نمایشگاه و هر نقطه مالامال بازدیدی که استند پاپ آپ نصب می شود , بایستی توجه داشته باشید که اشخاص پیوسته در اکنون تردد می‌باشند , و صرفا تعدادی ثانیه برای دیدن تصویر شما تأمل خواهند کرد . به این ترتیب تصویر شما می بایست انقدر دیدنی و رسا باشد , تا در آن زمان کم , نیز اعتنا تماشاچی را به جهت خویش جلب نماید , و نیز معنی و محتوا تصویر را به مخاطب انتقال دهد . پس شما برای پباده سازی استند پاپ آپ , اعتنا ضروری را داشته باشید .

چاپ استند پاپ آپ در بعدها بزرگ و باکیفیت مضاعف کارهای متعددی صورت میگیرد و پس شما بایستی یک تصویر با وضوح بالا گزینش نمایید , که کیفیت چاپ استند پاپ آپ دارنده چشمگیرترین و شایسته ترین خروجی باشد .

تصویر پاپ آپ قادر است مشتمل بر چهره‌ای از لوگو و اسم مارک شما , معرفی تولیدات , مثال امور و . . . باشد . در واقع می‌توانید تصویر روی آن را با هر داده ها و رنگی , اعم از رنگ های سازمانی خویش , پباده سازی , و برای چاپ استند مهیا فرمائید . در‌حالتی که نیز که طرح فراهم برای این عمل ندارید , می‌توانید در کنار پیشنهاد استند پاپ آپ , پیشنهاد پباده سازی استند پاپ آپ را نیز ثبت فرمائید تا تیم پباده سازی ما مطلوب ترین طرح را برای شما مهیا کنند .

این تصویر بعد از قرارگیری بر روی استند پاپ آپ , قادر است در فضایی که استعمال میکنید , نقش دیوارهای پیش ساخته , دور نما , دیوار پشت میز شمارشگر و . . . را ایفا نماید و با دقت به طرح تصویر و گسترده بودن آن , به معرفی اسم مارک شما و یا این که معرفی محصولتان یاری بخش اعظمی نماید .

اکثری از اشخاصی که غرفه دار می‌باشند و یا این که شغل ها آنان , مشاغلی است که در همایش ها و سمینار ها فراوان کمپانی می نمایند , به بنا های نمایشگاه اعم از استند پاپ آپ نمایشگاهی نیاز خواهند داشت , زیرا  استند پاپ آپ یکی ‌از استند های نمایشگاهی مالامال کاربرد است که می توان از آن یکسری توشه به کار گیری کرد و بها استند پاپ آپ دو چندان کمتر از این است که شما بخواهید برای هر توشه کمپانی در نمایشگاه برای ساخت و پباده سازی غرفه مخارج گزاف بپردازید .

یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی بسیار موثر و کاربردی استند است. استندهای نمایشگاهی امروزه در بسیاری از معابر، فروشگاهها، داروخانه ها، سالنهای همایش، نمایشگاهها و حتی دفاتر و شرگتها کاملاً قابل مشاهده هستند. متاسفانه بسیاری از مشتریان گرامی از تنوع قابل دسترسی این استندها مطلع نبوده و به فراخور نیاز خود سفارش طراحی و ساخت نمی دهند.گروه منجی خدمات طراحی تا چاپ انواع استند را بصورت تخصصی ارائه می کند. کیفیت چاپ بالا بهمراه پوشش براق یا مات باعث ماندگاری بالا در استند شما خواهد شد ، همیشه مد نظر داشته باشید که یک طراحی زیبا می تواند کاربرد استند شما را چند برابر نماید.

انواع استند
استند ایکس ۲۰۰*۹۰
 • قابلیت قرار گرفتن در معرض دید عموم
استند ایکس ۱۷۰*۶۰
 • سازه تبلیغاتی / اطلاع رسانی
 • در دو حالت ایستاده و رومیزی
 • قابل تعویض بودن چاپ سازه
استند ایکس رومیزی
 • سهولت در حمل و نصب
 • زیبایی ظاهری و مقاومت
 • ابزار تبلیغاتی ساده و ارزان
چاپ استند

چاپ استند بنر فوری|چاپ فوری استند کراس|چاپ فوری استند فلکه ای|چاپ فوری بنر استند

چاپ فوری انواع استند های تبلیغاتی تنها در ۲ ساعت پس از تایید طرح و یا ارسال فایل چاپی، طراحی و چاپ فوری استند های ۲۰۰*۹۰ سانتی متر و ۶۰*۱۷۰ سانتی متر. استند بنر ، استند فلکه ای و استند کراس را میتوان با چاپ پلات و لمینت که بهترین نوع می باشد استفاده نمود و برخی به جهت هزینه پایین از چاپ ینر برای این استند ها استفاده می کنند. که اصلا پیشنهاد نمیشود.

غالبا این استند ها را با نام های استند بنر و بنر استند می شناسند و هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و اما استند کراس یا همان استند ایکس از نوع قدیمی این استند می باشد . پر فروش ترین نوع این استند ها استند فلکه ای کی باشد که به لحاظ ایستایی و مقاومت برتری تسبی با سایر استند های هم خانواده خود دارد.

تنها ضعف این استند ها فضای تقریبا یک متری می باشد که از پشت اشغال می نماید و نسل جدید این استند ها را می توان رول آپ گفت .

جدیدترین هدایای تبلیغاتی

جدیدترین هدایای تبلیغاتی سال در مجموعه ما

متنوع ترین هدایای تبلیغاتی سال

استندهای تبلیغاتی

استندهای تبلیغاتی

یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی بسیار موثر و کاربردی استند است استندهای نمایشگاهی امروزه در بسیاری از معابر، فروشگاهها،داروخانه ها، سالنهای همایش، نمایشگاهها و حتی دفاتر و شرکتها کاملاً قابل مشاهده هستند متاسفانه بسیاری از مشتریان گرامی از تنوع قابل دسترسی این استندها مطلع نبوده و به فراخور نیاز خود سفارش طراحی و ساخت نمی دهند . استند سازه هایی هستند که در غرفه سازی و غرفه آرایی در نمایشگاه ها کاربرد دارند . از استند ها برای معرفی محصولات در فروشگاه ها هم استفاده می شود.استندهای نمایشگاهی یکی از ابزاری هستند که در نمایشگاه ها و با تنوع خاص و اشکال مختلف به معرفی خدمات و کالا و محصول شما میپردازند. استندهای نمایشگاهی با اینکه بزرگ نیستند ولی از لحاط بازدهی تبلیغاتی بسیار مفید می باشند. از ویژ گی های استند رومیزی و استند پاپ آپ و استند رول آپ می توان به پایین بودن قیمت ، سطح تبلیغ وسیع آن و تولید سریع آن اشاره کرد. یکی دیگر از مزییت های سازه های نمایشگاهی حمل آسان آن است که براحتی تولید و براحتی حمل می شوند . بیشتر سازه های نمایشگاهی از جمله استند پاپ آپ و استند جا کاتالوگی و استند جا بروشور و استند ایکس دارای کیف مخصوص برای حمل و نقل هستند. استند ها سازه هایی هستند که براحتی هر مدیایی که باشد روی آنها نصب می شود اعم از استند پلات و لمنیت و استند بنر و استند و استند رول آپ و استند په په و … استندهایی که برای فضاهای داخلی و فضای باز استفاده می شود به استند های (indoor banner) معروف می باشند و استند هایی که در فضا و محیط داخلی استفاده می شوند (outdoor banner) می گویند. استند ها بعلت سبکی و راحتی جابجایی به استندهای پرتابل هم معروف می باشند .

استندهای تبلیغاتی در مکان های عمومی مانند فروشگاه ها به کار می روند و استندهای محصولات نیز حاوی محصولات از برند خاصی هستند که طراحی بسیار زیبا و چشمگیر دارند. استند می تواند به فروش و برندسازی کمک شایانی کند. حتما شما هم استندهای محصولات را دیده اید و به سمت آن برای دیدن محصولات رفته اید و به خرید هم منجر شده است. طراحی استند بر عهده شرکت های تبلیغاتی است، به کار بردن رنگ های جذاب و مربوط به محصول مورد نظر در درجه اول اهمیت طراحی استندهای تبلیغاتی قرار دارند.

 

کاربرد استندهای تبلیغاتی در کجاست؟

استندها اغلب در محیط هایی که به معرفی کالا یا محصول یا ایده ای پرداخته می شود از استندهای تبلیغاتی استفاده می شود. استندها اغلب در کنفرانس های مهم و رویداد ها و فروشگاه ها و نمایشگاه ها و هتل ها و مراکزی که خرید در آن جریان دارد بیشتر یافت می شود.

 

مزایای استفاده از استندهای تبلیغاتی فروشگاهی و نمایشگاهی

 • استفاده از استندها در فضای داخلی و فضاهای خارجی
 • استفاده از استند رول آپ گردان که بصورت دوطرفه چاپ می شود
 • قیمت پایین استندها و مقرون به صرفه بودنشان
 • حمل و نقل آسان استندها و نصب آسان و سریع آن ها
 • طراحی آسان و ساده استندها و ایجاد تغییرات با کمترین میزان تخصص
 • براحتی سایز استندها قابل تنظیم است
 • قابلیت تولید سایز اختصاصی استند
 • تنوع در فرم استندها و ساخت قالب دلخواه مشتریان
 • قابلیت طراحی و ساخت نسبت به نیاز مشتریان
چاپ استند تبلیغاتی در اصفهان|استند نمایشگاهی در اصفهان|قیمت استند رول آپ|چاپ بنر در اصفهان
چاپ استند ها به چه صورت انجام می شود؟
What-is-pop-up-and-what-is-printing

چاپ استند ها به چه صورت انجام می شود؟

چاپ استند پلات و لمینیت به این صورت است که اول طراحی کار به وسیله نرم افزار های طراحی مانند فتوشاپ یا ایلیستریتور یا کورل و … انجام شده (در ضمن اندازه های متداول چاپ استندها ۲۰۰×۹۰ و ۶۰×۱۶۰ سانتی متر می باشد) و پس از طراحی با دستگاه پلاتراستند چاپ شده و با دستگاه لمینیتور روکش دهی و لمینیت می شود. سپس ۴ گوشه کار به وسیله دستگاه پانچ زن  پانچ و رو ی میله های استند قرار میگیرند.
چاپ استند بنر راحت تر است و از لحاظ قیمتی قیمت پایین تری نسبت به استند پلات و لمینیت دارد . طرح مورد نظربا دستگاه چاپ بنر چاپ شده و پس از پانچ روی پایه های استند قرار میگیرد.
در بعضی موارد مشتریان تماس می گیرند و از قیمت های پایین تری که دارند صحبت میکنند و از ما درخواست چاپ استند ارزان می کنند. در جواب این دوستان و مشتریان عزیز باید بگوییم که کیفیت میله ای استند باعث نوسان و یا تفاوت قیمت استند ها میشود هر چقدر این میله ها کیفیت بالاتری داشته باشند قیمت استندها بالاتر است.

آیا کیفیت چاپ استند و سازه های نمایشگاهی بر میزان فروش محصول تاثیر دارد؟

شرکت ها و موسسات برای معرفی محصولات و ارائه لیستی از خدماتی که به مشتریان ارائه می دهند از چاپ استند استفاده می کنند. کیفیت این استند چاپ شده برای رسیدن به اهداف این شرکت یا موسسه بسیار مهم است. کیفیت پایین چاپ استند می تواند اهداف یک شرکت را در مقابل مشتریان حساس وارونه نشان دهد بصورتی که مشتریان با دیدین کیفیت پایین چاپ استند به کیفیت محصولات آن شرکت هم بد گمان می شوند پس در انتخاب مجریان و چاپخانه خود دقت لازم را به عمل آوردید.
یکی دیگر از عامل هایی که می توان بر روی انتخاب مشتریان تاثیر گذارد کیفیت پایینسازه های نمایشگاهی  و استند های فروش است بصورتی که یک استند رول آپ در مواقع حساس می تواند بیشترین بازدهی را داشته باشد .به عنوان مثال در همایشی که هزاران نفر نشسته اند استند یا رول آپ تولید شده کج باشد یا بشکند آیا واقعا آن موقع هم بدنبال جنس ارزان تر میگردید؟

سازه های نمایشگاهی

به مجموعه سازه هایی که در نمایشگاه به منظور استفاده بعنوان تبلیغات یا معرفی شرکت و محصول در غرفه سازی استفاده می شود سازه های نمایشگاهی گفته میشود.
از انواع سازه های نمایشگاهی می توان به استند فروشگاهی ، استند رول آپ ،استند پاپ آپ ، بنرهای نمایشگاهی ، استند لایت باکس ها ، استند میز کانتر ، استند فلکس ، استند جا کاتالوگی ، استند جا طلقی و … اساره کرد که در زیر به توضیح در مورد آنها خواهیم پرداخت

استند های فروشگاهی : مغازه های خرده فروشی مکان شلوغی هستند . درصد کثیری از فروش در سلف سرویس ها انجام میشود جایی که مشتریان کالا ها را خود انتخاب میکنند جایی که خرید از روی هوس را امکان پذیر میسازد . استند های بازار پردازی که گاهی استندهای تبلیغاتی نیز نامیده میشوند از انواع استندهایی هستند که برای ترغیب خرید از روی هوس بکار می روند . این استندها به طور استراتژیک درون مغازه نزدیک پیشخوان بازرسی قرار داده میشوند تا مشتری هنگام انتظار در صف فرصت کافی برای نگاه کردن به تبلیغات را داشته باشد . از نظر ساخت استندها بگونه های طراحی شده اند که به آسانی سوار شوند. عموماً استندهای کوچک در مغازه هایی که لوازم آرایشی و بهداشتی و زیبایی و دیگر اقلام کوچک را می فروشند به چشم میخرود که اغلب با یک موتور باطری دار حرکت میکنند. نوع دیگر استند تبلیغاتی بزرگ میباشند کالا را مستقیماً ازجعبه های محل کالا به درون آن خالی میکنند که این کار باعث تشویق مشتری به خرید میشود . این نوع سطل های تبلیغاتی در سوپر مارکت ها برای اقلام حراج شده به کار می روند. ز انواع دیگر <uاستندهای تبلیغاتی هم در داخل و هم در خارج فروشگاه ها مانند پمپ بنزین ها استفاده میشود . که شامل پرچم ها ، موبیل ها ، پلاکارها ، سپیند ها و دیگر وسایل که به تنهایی و با قدرت برق حرکت میکنند. وسیله دیگری که در مراکز خرید برای فعال کردن حراج ها به کار می رود استندهای ایستاده هستند . به علاوه شماری از استند های تبلیغاتی دارای وسایل گرافیکی مانند قفسه ، نشانه و لیبل هم هستند که برای جلب مشتری طراحی شده اند .

استندهای دائمی: بعضی اوقات استندهای تبلیغاتی موقت برای مغازه ها یا محصولات مناسب نمیباشند . در این مواقع از استندهایی دائمی استفاده میشود . استندهای دائمی از مواد مقاوم مانند چوب ، پلاستیک و سیم ساخته میشوند و معمولاً پر زرق و برق و گران قیمت هستند و اغلب برای استند لوازم آرایش استفاده میشوند و کاربردشان از فروش نمایش و کمک به مشتریان برای خرید محصولات نمونه ) اشانتیون ( است.

استندهای پشت ویترین: ارزشمندترین استندهای مراکز خرید احتمالا استندهای پشت ویترین میباشند زیرا که مشتریان را از بیرون به سوی مغازه ها جذب میکند . استندهای مخصوص ویترین از پوسته های ساده تا استندهای پیچیده که در ویترین آژانس در هوایی کافه رستورانها دیده میشود را شامل شوند از آن جا که استندهای پشت ویترین وسط قسمت فروش مغازه ساخته میشود . پس در نظر فنی دیگر از نوع استندهای مراکز عمومی خرید نیستند

از انواع این استند ها میتوان به این موارد اشاره کرد : استد ایکس ، استند کراس ، استند متغیر ، استند فلکه ای ، استند رومیزی ، استند A4 , A5 ,A3 , …

استند پوستر: این نوع استند نیز جهت تبلیغات و نصب پوسترهای نمایشگاهی و تبلیغاتی در سه مدل قابل ارائه می باشد .جهت انتخاب به تصاویر پایین صفحه مراجعه نمایید.

استند جا کاتالوگی: از این نوع استند همانطور که از نامش پیدا است جهت قرار دادن وچیدن اقلامی نظیر کاتالوگ، بروشور و مجلات استفاده می گردد

استند لایت باکس: نوعی جعبه (باکس) نورانی که در انواع مختلف دیواری و ایستاده قابلیت هایلایت کردن پوستر و یا طرح گرافیکی شما را دارد..

 استند رول آپ : نوعی استند تبلیغاتی که از غلافی رولی شکل بیرون می آید. (جهت انتخاب به تصاویر پایین صفحه مراجعه نمایید. اگر استندها بصورت گردان باز یا بسته شوند و دارای موتوری برای بالا و پایین کشیدتن آن بنر یا پلات و لمینیت باشد به آن رول آپ گفته میشود.

روش ساخت پاپ آپ
Pop-up-build-method

روش ساخت پاپ آپ

برای چاپ پاپ آپ طرح شما بر روی برگه کوتد با دستگاه چاپ پلات , انجام می شود و آنگاه برای حفظ در قبال کارداران محیطی و لک و زخم , روی آن را با پوشش لمینیتی از متاع پلاستیک می پوشانند . طرح تصویر در بعدهای بزرگ یا این که قطعات کوچک چاپ شده و با آهنربا و مگنت بر روی سازه آلومینیومی , به طور جورچین می چسبد . این بناهای آلمینیومی به طور پیش ساخته می باشند و نصب استند پاپ آپ و کنده شدن آن به سادگی قابلیت و امکان پذیر است و استندهای پاپ آپ بعداز بسته شدن و جدا شدن در یک کیف چرخدار برای حمل راحت قرار میگیرند .

استند پاپ آپ به دو صورت می باشند :

استند پاپ آپ تخت ( استند پاپ آپ صاف )

استند پاپ آپ منحنی

کاربرد استند پاپ آپ

 • پاپ آپ در غرفه آرایی تحت عنوان دیوار
 • استند پاپ آپ در غرفه آرایی تحت عنوان دیوار پس
 • چاپ پاپ آپ نمایشگاهی
  • استند پاپ آپ در غرفه آرایی برای قرار گیری در پشت میز شمارنده
  • استند پاپ آپ برای به کارگیری در همایش ها و سمینار ها و . . .
  • استند پاپ آپ برای دور‌نما در کنفرانس های خبری , مطبوعاتی , ورزشی و . . .
  • استند پاپ آپ تحت عنوان استندهای تبلیغاتی برای تبلیغ و یا این که فروش فرآورده در مرکزها تجاری و دکان های زنجیره ای و . . .
  • استند پاپ آپ برای پشت میز شمارشگر در مترو ها و فضاهای همگانی به مراد آگهی , فروش و یا این که چاپ بروشور

  مزایای استند پاپ آپ

  • اجرا و نصب و همینطور جداشدن از هم راحت
  • سبک , کم حجم و قابل حمل
  • مقاوم و با تداوم
  • ضد آب و قابل شست و شو
  • قابل به کار گیری برای یک سری توشه
   • چاپ تصویر با کیفیت خوب بر روی آن
   • هزینه مطلوب و به صرفه
   • پباده سازی در بعدهای مختلف
   • قابلیت رد و بدل تصویر چاپ شده

   استند پاپ آپ یا این که پاپ آپ نمایشگاهی در نمایشگاه بسیار پر کابرد است؛ از این استند تبلیغاتی در همایش ها , کنفرانس ها , کنگره ها , هتل ها , دانش گاه ها و . . . هم استعمال میشود . استند پاپ آپ را میتوان یک کدام از بناهای دوست داشتنی و پرطرفدار در صنعت نمایشگاهی هم نامید . از خصوصیت های استند پاپ آپ نمایشگاهی میتوان به حمل و نقل و نصب بسیار بسیار راحت و آسوده , وزن سبک و بدنه سفت و مورد استفاده زیاد در یکسری نمایشگاه متعدد اشاره کرد .

   استند پاپ آپ

   پاپ آپ چه می باشد ؟ بنا ای است که داری فضای تبلیغاتی بزرگ که جهت معرفی سرویس ها و متاع یک کسب فعالیت استفاده میشود . در واقع استند پاپ آپ یک برگه ی بزرگ تبلیغاتی است که در انتهای غرفه و یا این که پشت رمز محل سخنرانی و . . . قرارداه میشود . پاپ آپ نمایشگاهی را چه بسا میتوان همان بیان کرد یک تابلوی بزرگ تبلیغاتی که در فضاهای داخلی و در پشت اشخاص قرار می گیرد نامید .

   اشکال پاپ آپ نمایشگاهی

   پاپ آپ  را می توان در دو گونه کلی فلت و کرو ( تخت و منحنی ) مدل بندی نمود . پاپ آپ استند برای نخستین بار در سرزمین سوئیس ایجاد شد . بخاطر همین به پاپ آپ سوئیسی هم دارای شهرت است . ولی در جمهوری اسلامی ایران پاپ آپ وارداتی و چینی هستند یا این که ساخت ایران .

   سایزهای متداول استند ها ( چاپ پاپ آپ ۳×۳ , چاپ پاپ آپ ۴×۳ , چاپ پاپ آپ ۲×۳ , چاپ پاپ آپ ۵×۳ و . . . ) است.

سایز پاپ آپ
Stand-up-style-popup

سایز استند پاپ آپ

پاپ آپ استند دارنده طول استاندارد ۲۳۰ سانتی متر هست و پهنا های متغیر میباشند که هر کمپانی با اعتنا به فضای خویش می‌تواند گزینش کند . اما لازم به ذکر است در صورت توصیه شما ما می توانیم پاپ آپ را تا طول ۳۰۰ سانتی متر و یا این که چه بسا طول ۳۷۰ و پهنا متناسب با فضای شما چه بسا تا ۲۰ متر هم برای شما فراهم نمائیم .

چاپ پاپ آپ نمایشگاهی به چه صورت انجام می شود ؟  

چاپ پاپ آپ نمایشگاهی پلات و لمینت است . چاپ های پاپ آپ بصورت لت های نسبتاً ۷۰ سانتی متری و طول ۲۳۰ سانتی چاپ و بعد از آن لمینت میشوند . که در طول نصب پاپ آپ لت ها کنار یکدیگر قرار میگرند بصورتی که بعد از پایان نصب پاپ آپ شما تصویر را بصورت یک تیکه خواهید رویت کرد .

پاپ آپ های ایرانی و خارجی هر دو از کیفیت بالایی در ساخت و نصب برخوردار می باشند

همه پاپ آپ ایرانی و پاپ آپ چینی که ما در فروشگاه خود آن را عرضه می کنیم بصورت بی نقص و چاپ جدا و پاپ آپ جدا برای شما مشتریان عزیز فرستاده و واگذار می شود . همینطور آموزش نصب پاپ آپ هم به شما مشتریان پس از تهیه پاپ آپ توسط ما داده می شود .

فرق رول آپ ها نسبت به استند ها می توان به داشتنه موتوری متحرک و گردان برای رول آپ ها اشاره کرد که در بعضی حالات بصورت همیشه گردان و در بعضی حالات فقط بالا و پایین شده و بوسیله میله ای که در پشت آن قرار دارد ثابت میشوند.
از انواع رول آپ ها میشود به رول آپ های گردان و ثابت اشاره کرد

قیمت چاپ رول آپ ها نسبت به چاپ استند گران ترست بدلیل جای کمتری گرفتن رول آپ و همیشه سوار بودن پلات و لمینیت و یا په په در داخل رول آپ می باشد.
رول آپ استند ها (Rollup Stand) سبکترین نوع سازه های نمایشگاهی هستند که در سایزها و اشکال مختلف وجود دارند.
خرید رول آپ استند بسیار اقتصادی و مناسب جهت هر نوع مراسم و نمایشگاه بوده و با توجه به سهولت حمل و نقل و نصب آسان و سریع، جزو محبوبترین سازه های پرتابل نمایشگاهی می باشد.
در هنگام برپایی نمایشگاه با استفاده از چند پاپ آپ، استند، رول آپ و میز کانتر براحتی غرفه ها و فضاهای پیش ساخته مورد قبولی میتوان ایجاد نمود.

استند کانتر:  یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی و فروش که جهت استفاده در نمایشگاهها، غرفه ها، لابی ها و … مورد مصرف قرار می گیرد

میز کانتر سویسی: میز کانتر یا پیشخوان رکن اصلی غرفه های نمایشگاهیاست که جهت ارائه اطلاعات کالا و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد و تفاوت اصلی آن با میز های معمولی قابلیت نصب چاپ و قابل حمل بودن آن ها می باشد

از ویژگی های میز کانتر سوییسی میتوان بخ صفحه MDF با روکش PVC که قابلیت جمع شدن دارد و دارای قفسه جهت نگهداری کاتالوگ و نمونه محصول می باشد اشاره کرد.

استند بنر : ارائه پیام تبلیغات در قالب و فرمت گرافیک و با شیوه هنری، شمای کلی بنر می باشد. بنرها همانند پوسترها جهت تبلیغات طراحی و اپ می گردند و پیام تبلیغاتی خود را در قالب یک طرح هنری و گرافیکی به مخاطب عرضه می دارند. متون به کار رفته در طراحی بنرها اغلب تبلیغاتی است و از جملات زیبا و آراسته در آن استفاده می گردد. هزینه طراحی و چاپ بنرها معمولا از پوسترها ارزان تر هستند زیرا جنبه تبلیغاتی آن بالاتر و در نتیجه صرفه اقتصادی آن باید بیشتر باشد.

پروژه|پروژه های برتر|نمونه کار|

نوشته های مرتبط

×

سلام

اگر سوالی دارید از ما بپرسید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟