طراحی گرافیک از ایده پردازی تا اجرای پروژه های تبلیغاتی | نمونه کارها | هزینه آنلاین
031-32640997

بج سینه در اصفهان|نشان سینه|اتیکت سینه، گل سینه|تولید پیکسل

بج سینه در اصفهان ،نشان سینه، اتیکت سینه، گل سینه،تولید پیکسل
بج سینه یا همان نشان سینه نمادی از وابستگی اشـخاص به ارگان و سـازمان خــود است. این محصول با عناوین دیگری همچون اتیکت سینه ، سنجاق سینه و گل سینه نیز شناخته می شود . در همین راستا گروه تبلیغات منــــــجی افتخار دارد با طراحی و ســــاخت صــدها نمونه از این محصول برای ســـازمانها و ارگانهای دولتی و خصوصی یکی از پیشگامان تولید این محصول باشد.افتخار ما همکاری با بیش از 1600 شرکت ، موسسات و سازمان های دولتی و خصوصی است.در صورتی که طراحی بج باید انجام شود .نوشته و متن یا لوگو خود را به آیدی فوق تلگرام کنید.https://t.me/monjigraphic3
لیست قیمت بج سینه در انتهای این صفحه موجود هست، در صورتی که تعداد و نمونه مورد نظر شما در لیست موجود نبود لطفا با آیدی https://t.me/monjigraphic3  جهت استعلام قیمت و دیگر سوالات در ارتباط باشید.
کانون آگهی و تبلیغات منجی با تولید بج سینه برای اولین بار در اصفهان ،سعی بر این دارد تا محصولی با کیفیت و قیمتی مناسب به دست مشتریان گرامی برساند.
انواع مختلف بج سینه:

1 – اتیکتهای برنجی اسیدکاری با آبکاری طلا و نیکل هم به صورت مات و براق هم رنگی بصورت سوزنی و مگنتی

2 – اتیکتهای مولتی استایل با قابلیت برش و سایز دلخواه و تهیه بصورت فوری بصورت مگنتی

3 – اتیکتهای پلی استری برای کارهای چند رنگ با قابلیت برش و سایز دلخواه و بصورت مگنتی

4 – اتیکتهای سینه آلومینیومی چاپ آنادایزبا قابلیت چهار رنگ با ماندگاری بالا مقاوم در برابر حلال های شیمیایی بصورت مگنتی

تولید بج سینه : بج سینه در چند جنس متفاوت تولید می گردد. بج سینه فلزی، بج سینه آلومنیومی رنگی، بج سینه پلکسی، بج سینه اسید کاری و ….بج سینه فلزی درجه 1 با روکش آب طلا یا آب نقره که از کیفیت بالایی برخوردا بوده و طبق فایل لوگو شما طراحی و اماده می گردد.    بج سینه های پلکسی یا مولتی که پلاستیکی هستند و با روکش نقره ای یا طلایی هستند که از کیفیت و قیمت پایین تری نسبت به بج سینه فلزی قرار دارند  و چاپ  تعداد کم امکان پذیر هست.و در زمان کم مثلا 1 روز کاری قابل تولید است.
. بج سینه آلومنیومی(اتیکت سینه آلومنیومی مگنتی) که جهت پرسنل سازمانها تهیه می گردد به صورت رنگی چاپ می شود و این قابلیت را دارد که اسامی و عکس شخص در آن قرار بگیرد که در سایز های متفاوتی همچون 6*2 سانت و به صورت پشت مگنت موجود می باشد .
جهت سفارش بج سینه
حداقل تعداد سفارش بج سینه فلزی 10 عدد می باشد. قیمت بج سینه هر عدد از   5/000  تومان الی  25/000 تومان متغیر می باشد،بسته به نوع جنس، میزان برشـــکاری و ورق استفاده شـــده در تولید بج سینه قیمت تعین می گردد.ضمنا تعداد های بالا قیمت کاهش می یابد. جهت استعلام قیمت تمام شده بج طرح یا لوگو  یا نمونه خود را به ایمیل   monjigraph@yahoo.com ا یا به شماره 09139092863 تلگرام فرمایید تا پس از برسی قیمت دقیق اعلام شود.
زمان تحویل بج سینه فلزی (بج سینه استاندارد)
بســــته به میــزان برش کاری و زمان چاپ و انجام کار از 2 روز الی  7 روز کاری آمـــاده می شود که تعــــداد روی زمان کار زیاد تاثیر گذار نیست.افتخار ما همکاری با بیش از 1600 شرکت ، موسسات و سازمان های دولتی و خصوصی است.

قیمت نهایی بج سینه پس از مشاهده طرح و لوگوی سفارش شما توسط کارشناس مربوطه، و با توجه به میزان برشکاری، نوع رنگ آمیزی و …. تعین می گردد

جهت ارسال طرح لوگو و قیمت ، ابتدا تعداد درخواستی را مشخص نمایید و سپس به آیدی تلگرام monjigraphic1@  ارسال فرمایید تا قیمت و راهنمایی های لازمه اعلام شود.

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه