تماس با ما : 03132640997 ده خط ویژه

«منجی گرافیک»

درباره منجی گرافیک، توانایی ها ، خط مشی و خدمات
«کانون آگهی تبلیغات منجی» با مدیریت خانم ریحانه سبحانی به عنوان صاحب امتیاز ،(دارای مجوز رسمی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان) مجوعه ای خلاق، دانش محور و متشکل از افـراد تأثیرگذار است که قادر به ارائه زنجیره کامل خدمات در حوزه‌های تبلیغات ، برندینگ ، بازاریابی ، طراحی گرافیک، خدمات چاپ و دیجیتال مارکتینگ برای برندها ، شرکت‌ها و سازمان‌ها مختلف است.
مشتریان گرامی می توانند از طریق این پرتال سفارشات طراحی و چاپ خود را ثبت و پیگیری نمایند.
خدمات قابل ارائه در کانون تبلیغات منجی:
– طراحی گرافیک( طراحی لوگو، بسته بندی و …)
– طراحی و چاپ انواع کارت ویزیت ،بروشور و کاتالوگ
– طراحی و چاپ انواع نشان سینه،اتیکت سینه و پیکسل
– طراحی و چاپ کارت های شناسایی و پرسنلی
– طراحی و چاپ هدایای تبلیغاتی و سازمانی
– خدمات مبتنی بر وب(سامانه پیام کوتاه، طراحی سایت و ..)

راه اندازی سیستم سفارش آنلاین چاپ به صورت پیشرفته، امکان دریافت استعلام قیمت آنلاین، چاپ و پیگیری

خدمات قابل ارائه در منجی گرافیک

خدمات طراحی گرافیک بازاریابی و برندینگ

خدمات طراحی سایت خدمات سامانه های پیام کوتاه

خدمات مشاوره ای در زمینه تبلیغات کمپین تبلیغاتی

بروز بودن

ما به یاری انگلیسی و اینترنت آدم‌های به‌روزی هستیم ، دانسته‌ها و داشته‌های خودمان را می‌نویسیم و می‌گوییم . از اینکه فوت و فن کار خودمان را با دیگران به اشتراک می‌گذاریم .

رقابت

اگر همه رقبای ما به سمت راست حرکت کنند ما به سمت چپ حرکت خواهیم کرد. ما معتقدیم تنها ماهی مرده در جهت جریان رود حرکت می کند.

نتیجه گرا

منجی گرافیک نتیجه گراست و تمام کننده کارها. واقعیت این است که بدون نتیجه نهایی حتی اگر پیشرفت پروژه ۹۰٪‌ هم باشد برای کسی فایده‌ای ندارد. ما پروژه‌هایمان را نیمه‌کاره رها نمی‌کنیم. هیچوقت و هرگز.

خلاقیت و نوآوری

در یک پروژه تبلیغاتی تا زمانی که خلاقیت چاشنی محتوا نشود ، نتیجه ای بدست نمی آید. خلاقیت یعنی ابتکار عمل.

اجرای درست

خدمات تخصصی در منجی گرافیک در قالب یک مجموعه و توسط همکاران استراتژیک ما اجرا می‌شوند. تجهیزات نرم افزاری ، سخت افزاری و فکر افزاری ما توان اجرای پروژه های مختلف را فراهم آورده است

کار گروهی
هر کدام از ما حلقه های یک زنجیر هستیم. قدرت این زنجیر به اندازه ضعیف ترین حلقه این زنجیر می باشد.می دانیم که برای رسیدن به یک رویا به یک تیم نیازمندیم.

قصه همان قصه بود فقط گوینده عوض شد . جوک همان جوک است ، اما یکی از دوستانتان هست که وقتی او تعریف می کند بامزه تر می شود. حقیقت همان حقیقت است ، اما از دهان یکی باورش می کنند و از دهان یکی دیگر نه . . . چرا . . . ؟ شاید چون بعضی ها بهتر انجامش می دهند ، بعضی ها دانش و تخصصش را دارند و بعضی ها غریزه اش را . . . و آن خلاقیت است چراکه:
آنچه باعث تمایز انسان ها می شود مغزشان نیست ، نحوه استفاده از مغزشان است !”

خلاقیت داروی تبلیغات اثربخش است در دنیای پیام ها و ارائه های تکراری و بی اثر و آنچه که باعث نتیجه بخش شدن یک تبلیغ می شود ترکیبی از خلاقیت و محتواست. تبلیغ باید دلیل خوبی برای مشتری بیاورد تا او به خرید ترغیب شود این می شود محتوا در تبلیغات و همچنین باید به قدری در طراحی و نوشتار بی نظیر و تک باشد که در همان نگاه اول توجه مصرف کنندگان را جلب کند ،این هم می شود خلاقیت در تبلیغات.
تبلیغات کاملا غیر ضروریست ، مگر اینکه شما به دنبال سود باشید. بنابراین یک مشاور تبلیغاتی است که می تواند با پیاده سازی ایده های خود ، هزینه های مصرف شده در تبلیغات را جهت ایجاد سودآوری شرکت و نه فقط فروش بالا مدیریت و برنامه ریزی کند. مشاوره تبلیغات به دو صورت و در دو سطح ساعتی و پروژه ای صورت می پذیرد .

ما اینجا هستیم

اصفهان، بزرگمهر، نبش هشت بهشت شرقی، کوچه ۱، ساختمان نور

طبقه دوم، منجی گرافیک ۰۳۱۳۲۶۴۰۹۹۷