تماس با ما : 03132640997 ده خط ویژه

چاپ تیشرت|مرکز تخصصی چاپ انواع تیشرت|چاپ روی تی شرت

چاپ روی تیشرت|چاپ تیشرت اصفهان|چاپ عکس روی تیشرت
انواع چاپ تیشرت

چاپ تیشرت پلی استر

چاپ روی تیشرت پلی استر سفید معمول ترین و پرطرفدار ترین حالت چاپ روی تیشرت می باشد. به ویژه که این تی شرت ها بهترین گزینه برای استفاده جهت تیشرت های تبلیغاتی است و تقریبا ۹۰ درصد شرکت ها به این نوع تیشرت تمایل دارند. همچنین علت علاقمندی بدین تیشرت ها چاپ با رنگهای بسیار عالی و همچنین قیمت مناسب آن نسبت به سایر تی شرت ها می باشد. همچنین روش چاپ روی این تی شرت ها به گونه ایست که بعد از چاپ رنگ کاملا به خورد پارچه رفته و برجستگی رنگ به هیچ عنوان مشخص نیست. بدین علت بیشتر به عنوان تیشرت های تبلیغاتی کاربرد داشته و استفاده می گردد.

.

.

.

چاپ تیشرت پنبه ای

برای دوخت تیشرت های پنبه ای از بهترین جنس پارچه استفاده شده لذا دارای کیفیت فوق العاده ای بوده، هنگام پوشیدن لطافت زیادی دارد و برای پوست بدن آزار دهنده نیست. چاپ روی تیشرت های نخ پنبه به ۳ روش لیبلی(استیکری)، مدیا و دیجیتال انجام می پذیرد. در صورتی که هزینه برای شما مهم است از چاپ لیبلی استفاده خواهد شد بدین صورت که ابتدا طرح روی لیبل های مخصوصی چاپ می شود و با حرارت روی تیشرت پرس میگردد به همین علت این نوع چاپ دارای پس زمینه خواهد بود و بعد از چاپ وجود یک لایه روی تیشرت مشهود بوده و با دست کشیدن قابل تشخیص میباشد. اما در صورتی که طرح ارسالی لوگو و یا نوشته و تک رنگ و بصورت خطی کار شده باشد چاپ مدیا انجام خواهد گرفت که بدون حاشیه و پس زمینه بوده و زیبائی و ماندگاری بالاتری نیز دارد. و در نهایت چاپ دیجیتال بصورت تمام رنگی و بدون پس زمینه بهترین نوع چاپ می باشد. در صورتی که تیراژ بالای ۱۰۰ باشد امکان گلدوزی نیز روی تیشرت پنبه ای فراهم می باشد.

چاپ تیشرت فسفری

تیشرت های فسفری به رنگ های نارنجی، سرخابی و سبز موجود و قابل سفارش می باشد. این نوع تیشرت ها به سفارش مشتری های خاص تولید می شود. چاپ این تیشرت ها به صورت مستقیم بوده یعنی چاپ به خورد پارچه میرود و بدون پس زمینه می باشد. به همین علت کاملا قابل شستشو می باشد و ماندگاری بسیار طولانی دارد. در نظر داشته باشید هر چقدر طرح های ارسالی تیره تر باشند چاپ زیباتر و بهتری در پی خواهد داشت و هر بخشی از تصویر که دارای رنگ های سفید و یا روشن باشد رنگ تیشرت مشاهده خواهد گردید. رنگ های مورد استفاده در این تیشرت ها بدیع و تازه بوده و با توجه به استقبال از رنگ های گرم و شاد مورد پسند جوانان می باشد.

چاپ تیشرت ملانژ

چاپ روی تیشرت ملانژ از دیگر خدمات چاپ تیشرت می باشد که از کیفیت چاپ بسیار بالائی برخوردار است. رنگ پارچه تیشرت ملانژ طوسی روشن بوده و در کنار قیمت مناسب دارای ظاهر و دوخت بی نظیری ست. اگر از آن دسته افرادی هستید که بدنبال تیشرتی خاص هستید تیشرت ملانژ مناسب شماست. چاپ از نوع سابلیمیشن مستقیم می باشد و تمامی رنگ به خورد پارچه میرود به همین علت کاملا قابل شستشو بوده و رنگ ها جلای بسیار زیادی دارند. این تیشرت چه به عنوان تیشرت تبلیغاتی و چه به عنوان تیشرتی با چاپ شخصی، یکی از بهترین و بی رغیب ترین گزینه ها برای انتخاب تیشرت می باشد. اما در نظر داشته باشید هر چه رنگ طرح شما تیره تر باشد شاهد چاپ زیباتری خواهید بود و سعی کنید از رنگ های روشن برای چاپ روی این تیشرت استفاده ننمائید. همچنین هر قسمت از طرح شما که سفید باشد در آن قسمت چاپی انجام نمی گیرد و رنگ تیشرت مشاهده میشود.

چاگ تیشرت یقه دار

تیشرت یقه دار به عنوان یک لباس شیک شناخته می شود. جنس این تی شرت ها جودون بوده و به علت زیبائی خاصی که دارد مورد پسند جوانان و شیک پوشان است. به علت وجود دکمه و یقه چاپ روی تیشرت سمت چپ کوچک و پشت تیشرت بزرگ انجام می گیرد. چاپ روی این تیشرت ها به صورت مدیا یا دیجیتال است. چاپ جلوی تیشرت بصورت دیجیتال انجام می گیرد که کیفیت بالائی دارد. چاپ پشت تیشرت بصورت مدیا و تک رنگ قابل انجام است. در صورتی که سفارش شما بصورت تیراژ باشد امکان دوخت تیشرت یقه دار جودون با رنگ های متنوع امکانپذیر خواهد بود. همچنین در صورتی که تیراژ بالای ۱۰۰ باشد امکان گلدوزی نیز روی تیشرت جودون مقدور می باشد.

 

 

.

چاپ تیشرت سفید نخی

چاپ دیجیتال و بدون محدودیت رنگ با تیراژ بالا و یا یک عدد روی تیشرت های پنبه ای سفید انجام میگیرد. این تیشرت ها آستین کوتاه و یقه گرد می باشد و جنس آنها ۱۰۰% پنبه ای بوده و از کیفیت بسیار بالائی برخوردار هستند. قابلیت چاپ هر نوع عکس و لوگوئی روی تیشرت های مذکور وجود دارد. تیشرت های پنبه ای به علت جنس بسیار خوب به پوست بدن آسیب نمی رساند به همین علت می توانند انتخاب اول شما در خرید و سفارش این محصول باشد. لازم است این نکته را ذکر نمائیم که چاپی که روی تیشرت های سفید نخ پنبه انجام می شود بصورت صد در صد دیجیتال بوده که کاملا بخورد پارچه رفته و قابل شستشو می باشد. برای انجام این چاپ از جدیدترین روش های چاپ دیجیتال دنیا استفاده شده است. این چاپ بهترین چاپ مخصوص تیشرت های سفید می باشد و عکس و یا طرح ارسالی شما بدون پس زمینه روی لباس چاپ میگردد. در صورتی که سفارش شما بالای ۱۰۰ عدد باشد امکان گلدوزی نیز فراهم می باشد.

انواع روشهای چاپ تیشرت

چاپ تی شرت حرارتی

 

بهترین انتخاب برای شروع یک کسب و کار کوچک انتخاب این نوع چاپ می باشد که ما در این شیوه طرح های خود را بر روی کاغذهای مخصوص که شفاف می باشند چاپ میکنیم و سپس با انتقال حرارت این تصویر برروی تی شرت به چاپ می رسد.با استفاده از این روش می توان هر نوع تصاویر رنگی را با کیفیت بالا به چاپ برسانیم.این چابگرها با انتقال حرارت در حدود ۱۸۰ درجه بسیاری از طرح های پیچیده را بر روی تی شرت به چاپ می رساند. مزیت این روش این است که رنگ ها نیاز به جدا شدن از هم ندارند.چابگرهای حرارتی بهترین روش برای چاپ تیشرت فوری می باشد. معایب این روش در این است که تصاویر را فقط می توان بر روی تی شرت های نسبتا نازک به چاپ برسانید زیرا ممکن است رنگهایی که قرار است به چاپ برسد تحت تاثیر رنگ تی شرت قرار بگیرد و همچنین این روش چون بسیار سریع صورت می گیرد ممکن است رنگ به راحتی از تی شرت جدا بشود.

چاپ به صورت مستقیم (DTG)

چاپ تیشرت بصورت تحت فشار یک روش چاپ سنتی می باشد در حالیکه روش چاپ بصورت مستقیم یک روش نسبتا جدیدتری می باشد. چابگرهای این روش بسیار گران هستند اما کیفیت چاپ بسیار فوق العاده ای دارد.با استفاده از این چابگرها طرح بصورت مستقیم بر روی لباس به چاپ می رسد. امکانات این دستگاه اجازه می دهد شما بتوانید رنگ ها و سایه های نامحدودی را به چاپ برسانید و تصاویری که چاپ ناممکنی دارند با استفاده از این دستگاه ها به راحتی می توانید به چاپ برسانید و گزینه مناسبی برای چاپ عکس های بسیار دقیق بر روی تیشرت می باشد. نسخه چاپی به روش مستقیم به عنوان تنها گزینه حرفه ای برای سفارشات با قیمت پایین می باشند. این بدان معنی است که شما می توانید یک تیشرت یا صد تی شرت بدون هیچ عیب و ایرادی به چاپ برسانید. ایرادی که چاپ تیشرت به شیوه مستقیم در مقایسه با چاپ به روش تحت فشار دارد بحث زمان آن می باشد که در روش مستقیم زمان طولانی تری باید برای چاپ تی شرت صرف کرد و عیب بزرگ تر آن این است که تصاویر را نمی توان در تی شرت های تیره به چاپ برسانیم البته به استثنا بعضی از شرایط خاص.

چاپ SCREEN

این یکی از رایج ترین روش های استفاده برای چاپ روی تیشرت می باشد.در این روش از صفحه های تحت فشار برای چاپ رنگ بر روی تی شرت استفاده می شود. هر صفحه پرس برای یک رنگ استفاده می شود، به این معنی است که برای طراحی تی شرت که دارای ۵ رنگ می باشد، شما نیاز به ۵ صفحه جداگانه خواهید داشت.چاپ صفحه فشار دارای کیفیت بسیار بالا ، بصورت حرفه ای و با دوام و بسیار مقرون به صرفه در سفارشات در حجم های زیاد می باشد. برخی از مخالفان این روش این نظریه را دارند که چاپ تیشرت در حجم های کم مثلا در حدود یک یا دوتا، از این روش اصلا مقرون به صرفه نمی باشد و اگر بخواهید برروی تی شرت تیره عکسی را چاپ کنید باید ابتدا یک تصویر پس زمینه سفید چاپ کنید بعد سایر رنگها را بر روی آن به چاپ برسانید.

ارسال دیدگاه