تماس با ما : 03132640997 ده خط ویژه

تولید و چاپ پرچم رومیزی و پرچم تشریفات|دوخت پرچم|چاپ پرچم

منجی گرافیک شناخته شده ترین و بزرگترین مرجع تولید انواع پرچم در اصفهان می باشد که از نظر کیفیت پرچم های تولیدی زبانزد است.

چاپ پرچم

ما نماد و قدرت شما را به اهتزاز در می‌آ‌وریم. حضور پرچم با برند شما در جلسات، همایش‌ها، سمینار و نمایشگاه‌ها نقش بسزایی در موفقیت شما خواهد داشت و ما در تحقق این امر در کنار شما خواهیم بود. پرچم‌های رومیزی، امروز به‌عنوان یکی از مهترین المان‌های میز مدیر و کارمند یک سازمان تلقی می‌شوند.
به اهتزاز در آوردن پرچم یک برند آرمان های آن مجموعه را نمایان خواهد نمود. پرسنل مجرب منجی نیز مدت هاست در زمینه تولید و چاپ پرچم فعالیت داشته و با استفاده از روش های نوین و بهترین کیفیت در زمینه چاپ روی پرچم محصولی به شما ارائه خواهند داد که قابل رقابت بوده و از هر نظر کامل است. تجارب گذشته و همچنین استفاده از جنس مرغوب باعث تولید محصولی بی نظیرگشته است. چاپ روی انواع پرچم شامل پرچم رومیزی، پرچم تشریفات و پرچم اهتزار در جنس های مختلف از خدمات این بخش می باشد که شرح آن در زیر آمده تا نسبت به انتخاب بهترین گزینه برای سازمان خود اقدام فرمائید.

پرچم رومیزی

یکی از روش هائی که برای نمایش و نشان داده اقتدار آرم و لوگوی یک شرکت میباشد قرار دادن پرچم آن شرکت بروی میز کارمندان می باشد. اینکار در شرکت و ادارات معتبر بسیار مرسوم است. قرارگرفتن پرچم با لوگو و آرم شرکت خودتان بروی میز کارتان زیبائی و البته حس اعتماد بسیار بالائی خواهد داشت. علی الخصوص پرچم رومیزی در همایش ها و سمینارها درخشش خاصی خواهد داشت. در این راستا شابلون نسبت به چاپ لوگو، آرم و یا نوشته ی شما روی پرچم رومیزی اقدام می نماید. لازم به ذکر است که پرچم های مذکور با میله و پایه ارائه میگردد. چاپ پرچم چون به صورت دیجیتال بیشتر صورت میگیرد امکان تولیدو چاپ پرچم به تعداد کم وجود دارد و حتی امکان چاپ یک عدد هم وجود دارد.چاپ پرچم رومیزی با جنس های متفاوتی انجام می پذیرد (ساتن،جیر و  ….) که در دو نوع چاپی و گلدوزی شده قابل اجرا هست. رنگ ریشه های کنار پرچم مناسب باطرح روی پرچم قابل انتخاب است.جهت استعلام قیمت چاپ پرچم تماس بگیرید یا با آیدی تلگرام در ارتباط باشید.

ویژگی های پرچم رومیزی
رنگ ریشه های موجود پرچم: سفید، قرمز، سرمه ای، زرد، سبز، طلائی و...
ابعاد پرچم : ۲۹x19
طول میله : ۴۲ سانتی متر
ابعاد پایه : قطر ۹/۵ سانتی متر
وزن پرچم به همراه پایه و میله : ۴۸۵ گرم
قابلیت چاپ : یکرو و دورو
جنس پرچم: ساتن مات درجه یک
نوع ریشه: دوبل
جنس پایه: سنگی، استیل
جنس میله: آهنی با لعاب نقره ای

قیمت پرچم رومیزی

پرچم رومیزی تکی ۵ عدد ۱۰ عدد
ریشه دار

ساتن آمریکایی براق ۹۰,۰۰۰ تومان

سوپر ساتن آمریکایی مات ۱۲۰,۰۰۰ تومان

ساتن آمریکایی براق ۸۵,۰۰۰ تومان

سوپر ساتن آمریکایی مات ۱۱۰,۰۰۰ تومان

ساتن آمریکایی براق ۸۰,۰۰۰ تومان

سوپر ساتن آمریکایی مات ۱۰۵,۰۰۰ تومان

لمینتی ———- ————

ساتن آمریکایی براق ۱۲۰,۰۰۰ تومان

سوپر ساتن آمریکایی مات ۱۳۵,۰۰۰ تومان

پرچم رومیزی ایران تکی ۵ عدد
پرچم رومیزی ایران ۹۰,۰۰۰ تومان ۸۵,۰۰۰ تومان
در صورت سفارش با پایه های سنگین جداگانه استعلام شود.

اگر همزمان با پرچم رومیزی لمینت، پرچم تشریفات لمینت سفارش داشته باشید میتوانید به صورت تکی هم سفارش دهید.

پرچم تشریفات

یکی از خدمات دیگرمنجی چاپ پرچم تشریفات است. پرچم های تشریفات اختصاصی پرچم هائی بزرگ هستند که روی پایه هائی عمودی قرار میگیرند و معمولا در مراسم ها، همایش ها و یا در شرکت های بزرگ و معتبر استفاده میشود. ریشه این پرچم ها در رنگ های مختلفی تولید میشود. شما می توانید با هزینه ی ای مناسب نسبت به سفارش پرچم تشریفات با لوگو، آرم و نشان خود اقدام نمائید. ما این خدمات را با کیفیت بسیار بالا به شما ارائه خواهیم نمود. همچنین چاپ پرچم تشریفات برای هیچ کسب و کاری محدودیتی ندارد و مهم نیست شما چه شغلی دارید می توانید با سفارش این محصول نسبت به تبلیغات کسب و کار اقدام نموده و همچنین به زیبائی محیط کار خود اضافه نمائید.

پرچم تشریفات هم مانند پرچم رومیزی در جنس های متفاوتی چاپ و تولید می شود مانند ساتن ،جیر و ….

ویژگی های پرچم تشریفات
رنگ ریشه ها : آبی روشن، سرمه ای، قرمز، جگری، مشکی، سفید، سبز، زرد و...
ابعاد پرچم : ۱۵۰x90
طول پایه : ۲۳۰ سانتی متر
قابلیت چاپ : دورو
جنس پارچه : ساتن آمریکائی
نوع پایه : پنجه شیری و خورشیدی

قیمت پرچم تشریفات

تشریفات ۱ تا ۵ عدد
زمینه سفید زمینه رنگی
ریشه دار

ساتن آمریکایی براق ۶۳۰,۰۰۰ تومان

سوپر ساتن آمریکایی مات ۶۸۰,۰۰۰ تومان

ساتن آمریکایی براق ۶۹۰,۰۰۰ تومان

سوپر ساتن آمریکایی مات ۷۵۰,۰۰۰ تومان

لمینتی

ساتن آمریکایی براق ۷۹۰,۰۰۰ تومان

سوپر ساتن آمریکایی مات ۸۴۰,۰۰۰ تومان

ساتن آمریکایی براق ۸۵۰,۰۰۰ تومان

سوپر ساتن آمریکایی مات ۹۰۰,۰۰۰ تومان

پرچم تشریفات ایران قیمت
پرچم تشریفات ساتن ایران (ریشه دار) ۷۸۰,۰۰۰ تومان
پرچم تشریفات لمینتی ایران ۸۸۰,۰۰۰ تومان

قیمت های ذکر شده با پایه ی پنجه شیری محاسبه شده است در صورت سفارش با پایه خورشیدی ۸۰ هزارتومان به مبلغ فوق اضافه می شود.

پایه پرچم تشریفات

پرچم اهتزاز

چاپ پرچم اهتزاز با لوگو و آرم اختصاصی شما در ابعاد متنوع به صورت عمودی و افقی با بهترین کیفیت توسط منجی گرافیک انجام می شود. پرچم های اهتزاز همان پرچم هائی هستند که روی پایه های بلند در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند. جنس پارچه پرچم های اهتزاز همگی ساتن می باشد و دارای مقاومت بسیار زیادی بوده و همچنین خاصیت بادخوری خوبی دارند. پرچم اهتزاز به صورت عمودی و افقی در اندازه های گوناگون قابل تولید و چاپ می باشد. همچنین در صورت سفارشات تیراژ می توان برای دوخت پرچم اهتزاز از پارچه ژرسه استفاده نمود که به سبک بودن و ارزان تر بودن مورد استقبال واقع شده است. همچنین میتوان جهت نگهداری این پرچم ها روی میله های بلند، هم از دوخت برای جای چوب و هم از پانچ برای به اهتزاز در آوردن توسط سیم بکسل استفاده نمود.پرچم های اهتزاز به صورت استاندارد یک رو چاپ می شوند و در صورتی که تمایل داشته باشید پرچم به صورت دو رو باشد به علت عبور نور از پارچه ساتن باید دو پارچه با دو چاپ از دو طرف به هم دوخته شوند تا نتیجه نهائی مطلوب باشد که که هزینه آن دوبرابر خواهد گردید.

ویژگی های پرچم های اهتزاز
نوع چاپ : سابلیمیشن، پیگمنت، اورینت
نحوه اتصال: جای چوب، پانچ
قابلیت چاپ : یکرو و دورو
جنس پرچم: ساتن و ژرسه
بدون محدودیت رنگ و طرح

قیمت پرچم اهتزاز

قیمت چاپ پرچم اهتزاز با توجه به سایز، طرح و تعداد سفارش تعیین می گردد.جهت استعلام قیمت دقیق تر لطفا با ما تماس بگیرید.یا از طریق آیدی تلگرام در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید.

پرچم L لیزر شده

یکی از خدمات دیگرمنجی چاپ پرچم L لیزر شده است. ما این خدمات را با کیفیت بسیار بالا به شما ارائه خواهیم نمود. شما چه شغلی دارید می توانید با سفارش این محصول نسبت به تبلیغات کسب و کار اقدام نموده و همچنین به زیبائی محیط کار خود اضافه نمائید.
یکی از روش هائی که برای نمایش و نشان داده اقتدار آرم و لوگوی یک شرکت میباشد قرار دادن پرچم آن شرکت بروی میز کارمندان می باشد. اینکار در شرکت و ادارات معتبر بسیار مرسوم است. قرارگرفتن پرچم با لوگو و آرم شرکت خودتان بروی میز کارتان زیبائی و البته حس اعتماد بسیار بالائی خواهد داشت.

پرچم L حداقل مقدار سفارش ۱۰ عدد می باشد

قیمت پرچم L لیزر شده

نوع پرچم لمینتی
رنگ زمینه سفید رنگی
پرچم L لیزر شده ۱۰۳,۰۰۰ تومان ۱۱۳,۰۰۰ تومان
قیمت های فوق قیمت یک عدد از محصول می باشد.

پرچم T لیزر شده

یکی از خدمات دیگرمنجی چاپ پرچم T لیزر شده است. ما این خدمات را با کیفیت بسیار بالا به شما ارائه خواهیم نمود. شما چه شغلی دارید می توانید با سفارش این محصول نسبت به تبلیغات کسب و کار اقدام نموده و همچنین به زیبائی محیط کار خود اضافه نمائید.
یکی از روش هائی که برای نمایش و نشان داده اقتدار آرم و لوگوی یک شرکت میباشد قرار دادن پرچم آن شرکت بروی میز کارمندان می باشد. اینکار در شرکت و ادارات معتبر بسیار مرسوم است. قرارگرفتن پرچم با لوگو و آرم شرکت خودتان بروی میز کارتان زیبائی و البته حس اعتماد بسیار بالائی خواهد داشت.

پرچم T حداقل مقدار سفارش ۱۰ عدد می باشد

قیمت پرچم T لیزر شده

نوع پرچم لمینتی
رنگ زمینه سفید رنگی
پرچم T لیزر شده ۱۲۳,۰۰۰ تومان ۱۳۳,۰۰۰ تومان
قیمت های فوق قیمت یک عدد از محصول می باشد.
پروژه|پروژه های برتر|نمونه کار|

نوشته های مرتبط

×

سلام

اگر سوالی دارید از ما بپرسید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟