تولید و چاپ پرچم رومیزی و پرچم تشریفات|دوخت پرچم|چاپ پرچم|پرچم ساحلی در اصفهان

منجی گرافیک شناخته شده ترین و بزرگترین مرجع تولید انواع پرچم در اصفهان می باشد که از نظر کیفیت پرچم های تولیدی زبانزد است.

چاپ پرچم

ما نماد و قدرت شما را به اهتزاز در می‌آ‌وریم. حضور پرچم با برند شما در جلسات، همایش‌ها، سمینار و نمایشگاه‌ها نقش بسزایی در موفقیت شما خواهد داشت و ما در تحقق این امر در کنار شما خواهیم بود. پرچم‌های رومیزی، امروز به‌عنوان یکی از مهترین المان‌های میز مدیر و کارمند یک سازمان تلقی می‌شوند.
به اهتزاز در آوردن پرچم یک برند آرمان های آن مجموعه را نمایان خواهد نمود. پرسنل مجرب منجی نیز مدت هاست در زمینه تولید و چاپ پرچم فعالیت داشته و با استفاده از روش های نوین و بهترین کیفیت در زمینه چاپ روی پرچم محصولی به شما ارائه خواهند داد که قابل رقابت بوده و از هر نظر کامل است. تجارب گذشته و همچنین استفاده از جنس مرغوب باعث تولید محصولی بی نظیرگشته است. چاپ روی انواع پرچم شامل پرچم رومیزی، پرچم تشریفات و پرچم اهتزار در جنس های مختلف از خدمات این بخش می باشد که شرح آن در زیر آمده تا نسبت به انتخاب بهترین گزینه برای سازمان خود اقدام فرمائید.

دسترسی سریع پرچم ها

پرچم رومیزی

یکی از روش هائی که برای نمایش و نشان داده اقتدار آرم و لوگوی یک شرکت میباشد قرار دادن پرچم آن شرکت بروی میز کارمندان می باشد. قرارگرفتن پرچم با لوگو و آرم شرکت خودتان بروی میز کارتان زیبائی و البته حس اعتماد بسیار بالائی خواهد داشت. علی الخصوص پرچم رومیزی در همایش ها و سمینارها درخشش خاصی خواهد داشت. لازم به ذکر است که پرچم های مذکور با میله و پایه ارائه میگردد. چاپ پرچم چون به صورت دیجیتال بیشتر صورت میگیرد امکان تولیدو چاپ پرچم به تعداد کم وجود دارد.چاپ پرچم رومیزی با جنس های متفاوتی انجام می پذیرد (ساتن،جیر و  ….) که در دو نوع چاپی و گلدوزی شده قابل اجرا هست. رنگ ریشه های کنار پرچم مناسب باطرح روی پرچم قابل انتخاب است.جهت استعلام قیمت چاپ پرچم تماس بگیرید یا با آیدی تلگرام در ارتباط باشید.

ویژگی های پرچم رومیزی
رنگ ریشه های موجود پرچم: سفید، قرمز، سرمه ای، زرد، سبز، طلائی و...
ابعاد پرچم : ۲۹x19
طول میله : ۴۲ سانتی متر
ابعاد پایه : قطر ۹/۵ سانتی متر
وزن پرچم به همراه پایه و میله : ۴۸۵ گرم
قابلیت چاپ : یکرو و دورو
جنس پرچم: ساتن مات درجه یک
نوع ریشه: دوبل
جنس پایه: سنگی، استیل
جنس میله: آهنی با لعاب نقره ای

قیمت پرچم رومیزی

پرچم رومیزی تکی ۵ عدد ۱۰ عدد
ریشه دار ساتن آمریکایی براق ۲۶۰,۰۰۰ تومان

سوپر ساتن آمریکایی مات ۲۸۰,۰۰۰ تومان

ساتن آمریکایی براق ۲۴۰,۰۰۰ تومان

سوپر ساتن آمریکایی مات ۲۶۰,۰۰۰ تومان

ساتن آمریکایی براق ۲۳۰,۰۰۰ تومان

سوپر ساتن آمریکایی مات ۲۵۰,۰۰۰ تومان

لمینتی ساتن آمریکایی براق ۲۶۰,۰۰۰ تومان

سوپر ساتن آمریکایی مات ۲۸۰,۰۰۰ تومان

ساتن آمریکایی براق ۲۴۰,۰۰۰ تومان

سوپر ساتن آمریکایی مات ۲۶۰,۰۰۰ تومان

ساتن آمریکایی براق ۲۳۰,۰۰۰ تومان

سوپر ساتن آمریکایی مات ۲۵۰,۰۰۰ تومان

قیمت های فوق با پایه ی سنگی محاسبه شده است در صورت سفارش با پایه فلزی ۴۰ هزارتومان و با پایه خاتم ۵۰۰ هزارتومان به مبلغ فوق اضافه می شود.

در صورت سفارش بدون میله و پایه ۴۰ هزارتومان از جدول فوق کسر خواهد شد.

رنگ ریشه پرچم ها|رنگ ریشه|ریشه دوبل

پرچم تشریفات

یکی از خدمات دیگرمنجی چاپ پرچم تشریفات است. پرچم های تشریفات اختصاصی پرچم هایی بزرگ هستند که روی پایه هایی عمودی قرار میگیرند و معمولا در مراسم ها، همایش ها و یا در شرکت های بزرگ و معتبر استفاده میشود. ریشه این پرچم ها در رنگ های مختلفی تولید میشود. شما می توانید با هزینه ی ای مناسب نسبت به سفارش پرچم تشریفات با لوگو، آرم و نشان خود اقدام نمائید. ما این خدمات را با کیفیت بسیار بالا به شما ارائه خواهیم نمود. می توانید با سفارش این محصول نسبت به تبلیغات کسب و کار اقدام نموده و همچنین به زیبائی محیط کار خود اضافه نمائید.

پرچم تشریفات هم مانند پرچم رومیزی در جنس های متفاوتی چاپ و تولید می شود مانند ساتن ،جیر و ….

ویژگی های پرچم تشریفات
رنگ ریشه ها : آبی روشن، سرمه ای، قرمز، جگری، مشکی، سفید، سبز، زرد و...
ابعاد پرچم : ۱۵۰x90
طول پایه : ۲۳۰ سانتی متر
قابلیت چاپ : دورو
جنس پارچه : ساتن آمریکائی
نوع پایه : پنجه شیری و خورشیدی

قیمت پرچم تشریفات

تشریفات ۱ تا ۵ عدد
ریشه دار ساتن آمریکایی براق ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

سوپر ساتن آمریکایی مات ۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان

لمینتی ساتن آمریکایی براق ۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان

سوپر ساتن آمریکایی مات ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان

مخروطی پارچه ای ویژه سوپر ساتن آمریکایی مات ۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت های فوق با پایه ی پنجه شیری محاسبه شده در صورت سفارش با پایه خورشیدی ۱۵۰ هزارتومان به مبلغ فوق اضافه می شود.
در صورت سفارش پرچم لمینتی ریشه دار (مبلغ ۱۳۰) هزار تومان به تعرفه اظافه خواهد شد.

در صورت سفارش بدون میله و پایه ۴۵۰ هزارتومان از جدول فوق کسر خواهد شد.

پایه پرچم تشریفات
پایه پرچم|پایه پنجه شیری|فروش پایه پرچم در اصفهان
پایه خورشیدی|فروش پایه پرچم|خرید پایه پرچم
رنگ ریشه پرچم ها|رنگ ریشه|ریشه دوبل

پرچم ال و تی تشریفات

یکی از جدیدترین انواع پرچم، پرچم تشریفات ال و تی است که جذابیت زیادی به محیط کار شما می دهد همچنین می توانید آن را در نمایشگاه ها و سمینارها استفاده کنید که غرفه متفاوتی نسبت به رقبا داشته باشید. جنس این پرچم ها سوپرساتن می باشد که از بهترین نوع پارچه ای است که به صورت ورو چاپ می شود. جنس پایه این پرچم ها استیل می باشد. شما می توانید طرح و لوگو دلخواه خود را بر روی این پرچم ها چاپ کنید. هم اکنون برای ثبت سفارش و مشاوره از طریق واتساپ، تلگرام، ایتا با ما در ارتباط باشید.

ویژگی های پرچم تشریفات
رنگ ریشه ها : بدون ریشه
ابعاد پرچم : ۱۶۴*۴۵.۵
طول پایه : ۱۸۰ سانتی متر
قابلیت چاپ : دورو
جنس پارچه : ساتن آمریکائی
نوع پایه : استیل

قیمت پرچم ال و تی تشریفات

تشریفات ۱ تا ۵ عدد
تشریفات ال سوپر ساتن ۱.۷۹۰.۰۰۰ تومان
تشریفات تی سوپر ساتن ۲.۴۵۰.۰۰۰ تومان

پرچم اهتزاز

چاپ پرچم اهتزاز با لوگو و آرم اختصاصی شما در ابعاد متنوع به صورت عمودی و افقی با بهترین کیفیت توسط منجی گرافیک انجام می شود. پرچم های اهتزاز همان پرچم هائی هستند که روی پایه های بلند در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند. جنس پارچه پرچم های اهتزاز همگی ساتن می باشد و دارای مقاومت بسیار زیادی بوده و همچنین خاصیت بادخوری خوبی دارند. پرچم اهتزاز به صورت عمودی و افقی در اندازه های گوناگون قابل تولید و چاپ می باشد. همچنین در صورت سفارشات تیراژ می توان برای دوخت پرچم اهتزاز از پارچه ژرسه استفاده نمود که به سبک بودن و ارزان تر بودن مورد استقبال واقع شده است. همچنین میتوان جهت نگهداری این پرچم ها روی میله های بلند، هم از دوخت برای جای چوب و هم از پانچ برای به اهتزاز در آوردن توسط سیم بکسل استفاده نمود.پرچم های اهتزاز به صورت استاندارد یک رو چاپ می شوند و در صورتی که تمایل داشته باشید پرچم به صورت دو رو باشد به علت عبور نور از پارچه ساتن باید دو پارچه با دو چاپ از دو طرف به هم دوخته شوند تا نتیجه نهائی مطلوب باشد که که هزینه آن دوبرابر خواهد گردید.

ویژگی های پرچم های اهتزاز
نوع چاپ : سابلیمیشن، پیگمنت، اورینت
نحوه اتصال: جای چوب، پانچ
قابلیت چاپ : یکرو و دورو
جنس پرچم: ساتن و ژرسه
بدون محدودیت رنگ و طرح

قیمت پرچم اهتزاز

قیمت چاپ پرچم اهتزاز با توجه به سایز، طرح و تعداد سفارش تعیین می گردد.جهت استعلام قیمت دقیق تر لطفا با ما تماس بگیرید.یا از طریق آیدی تلگرام در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید.

پرچم بادبانی (ساحلی)

پرچم ساحلی بهترین راه برای جلب توجه در فضای باز و داخلی به منظور تبلیغات محصول و خدمات شما هستند. جنس این پرچم ها از پلی استر می باشد که در برابر آب و هوا مقاوم است و بسیار با دوام است ، و برای استفاده در فضای باز بسیار مناسب می باشد.
پرچم با زمینه رنگی همان ساتن دو لایه مناسب است اما پرچم ساحلی با زمینه سفید یا روشن باید سه لایه چاپ بشود که دو طرف پرچم روی هم سایه نیندازد.
چاپ پرچم ساحلی در اصفهان با جنس ساتن آمریکایی درجه یک امکان پذیر می باشد که از کیفیت چاپ و ماندگاری بالایی برخوردار می باشد.

قیمت پرچم بادبانی (ساحلی)

پرچم سه متری
نوع پرچم قیمت ۱ تا ۵ عدد قیمت ۱۰ عدد و بالاتر
سه متری دولایه ساتن
۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان
سه متری سه لایه ساتن
۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان ۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان
سه متری سه لایه (ساتن آمریکایی) ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان ۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
پرچم دو متری
نوع پرچم قیمت ۱ الی ۵ عدد قیمت ۱۰ عدد وبالاتر
دو متری دولایه ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان ۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
دو متری سه لایه ۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان
دو متری سه لایه (ساتن آمریکایی) ۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان ۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان
قیمت های فوق قیمت یک عدد از محصول می باشد و هزینه طراحی جداگانه محاسبه می گردد.

پرچم L لیزر شده

یکی از خدمات دیگرمنجی چاپ پرچم L لیزر شده است. ما این خدمات را با کیفیت بسیار بالا به شما ارائه خواهیم نمود. شما چه شغلی دارید می توانید با سفارش این محصول نسبت به تبلیغات کسب و کار اقدام نموده و همچنین به زیبائی محیط کار خود اضافه نمائید.
یکی از روش هائی که برای نمایش و نشان داده اقتدار آرم و لوگوی یک شرکت میباشد قرار دادن پرچم آن شرکت بروی میز کارمندان می باشد. اینکار در شرکت و ادارات معتبر بسیار مرسوم است. قرارگرفتن پرچم با لوگو و آرم شرکت خودتان بروی میز کارتان زیبائی و البته حس اعتماد بسیار بالائی خواهد داشت.
چاپ پرچم ال رومیزی با کیفیت های مختلفی انجام می شود که در مجموعه منجی از متریال درجه یک استفاده خواهد شد.

قیمت پرچم L لیزر شده

نوع پرچم قیمت
پرچم L ۲۶۰,۰۰۰ تومان
قیمت های فوق قیمت یک عدد از محصول می باشد.

پرچم T لیزر شده

یکی از خدمات دیگرمنجی چاپ پرچم T لیزر شده است. ما این خدمات را با کیفیت بسیار بالا به شما ارائه خواهیم نمود. شما چه شغلی دارید می توانید با سفارش این محصول نسبت به تبلیغات کسب و کار اقدام نموده و همچنین به زیبائی محیط کار خود اضافه نمائید.
یکی از روش هائی که برای نمایش و نشان داده اقتدار آرم و لوگوی یک شرکت میباشد قرار دادن پرچم آن شرکت بروی میز کارمندان می باشد. اینکار در شرکت و ادارات معتبر بسیار مرسوم است. جهت چاپ پرچم تی رومیزی در مجموعه منجی گرافیک از متریال درجه یک استفاده خواهد شد.

قیمت پرچم T لیزر شده

نوع پرچم قیمت
پرچم T ۳۲۰,۰۰۰ تومان
قیمت های فوق قیمت یک عدد از محصول می باشد.
پروژه|پروژه های برتر|نمونه کار|

نوشته های مرتبط

×

سلام

اگر سوالی دارید از ما بپرسید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟