تماس با ما : 03132640997 ده خط ویژه

چاپ کارت پی وی سی|کارت شناسایی|چاپ کارت PVC|چاپ کارت پرسنلی|

تولید کارت پی وی سی|چاپ فوری کارت پی وی سی|چاپ کارت شناسایی- پرینتر چاپ کارت پرسنلی| انواع ریبون و جاکارتی های متفاوت کارت های مگنت کارت های فارگو.

بزرگترین مرکز ارائه دهنده کلیه خدمات چاپ کارت های پی وی سی در مرکز کشور
از جمله چاپ انواع کارتهای پی وی سی pvc  ،  چاپ کارت پرسنلی ، چاپ کارت شناسایی
چاپ کارت ویزیت پی وی سی ، کارت هدیه ،  کارت اعتباری ،  کارت هوشمند ،  کارت مغناطیسی ،  کارت باشگاه مشتریان

چاپ کارت پی وی سی جهت چاپ کارت شناسایی مناسب کارتی است که حرفه ای وجذاب باشد وباعث جلب توجه مشتری به محصول وخدمت شما شود. امروزه با توجه به گسترش دولت الکترونیک وشبکه های ارتباطی استفاده ازکارت پی وی سی وکارتهای هوشمند افزایش چشمگیری یافته است. بطوریکه زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده اند وبیشتر مردم با کارتهای پی وی سی ارتباط دارند.این کارتها از طرفی دارای استحکام بالا میباشند وازطرف دیگر قابلیت مجهز شدن به حافظه های ریز را دارند ازاین رو ازآنها درموسسات مالی وبانکها وشرکتهای حمل ونقل نظیر مترو و… استفاده میشود. همچنین شرکتها وموسسات نیز جهت فعالیتهای پرسنل خود (نظیر کارتهای پرسنلی وتردد) ازچاپ کارت پی وی سی استفاده می نمایند.حتی میتوان ازاین کارتها جهت هدیه دادن نیز استفاده کرد.

انواع کارت پی وی سی PVC

با استفاده از قابلیت کد گزاری کارتهای پی وی سی می توان امنیت این کارتها را بالا برد. بسته به نوع ذخیره داده درکارت، کارتهای پی وی سی به کارتهای ساده (Blank)، کارتهای مغناطیسی / مگنت (Magnetic)، کارتهای RFID (بدون تماس/ Contactless) وکارتهای هوشمند (Smart Card) تقسیم می شوند.

چاپ کارت پی وی سی جهت چاپ کارت شناسایی ابزاری کاربردی جهت احراز هویت است. چاپ کارت پی وی سی جهت چاپ کارت شناسایی به یکی ازروشهای چاپ افست، چاپ دیجیتال وروش تلفیقی صورت می گیرد. چاپ کارت پی وی سی PVC یکی از روشهای تبلیغاتی موثر محسوب میشود که میتوان ازآن درچاپ کارت شناسایی، کارت سوخت، چاپ کارت پرسنلی پی وی سی ، کارت حضور وغیاب پی وی سی ، چاپ کارتهای اعتباری نظیر چاپ کارت شارژ، کارت مایفر ، کارت شهر بازی، کارت رستوران، کارت دانشجویی پی وی سی ، کارت پارکینگ، کارت باشگاه ورزشی، کارت فرهنگی وآموزشی، کارت هدیه، کارت میهمان، کارت Rfid، پی وی سی مگنت، چاپ کارت ویزیت pvc، کارت اینترنت به همراه پین واسکرچ، چاپ کارتهای pvc تماسی “Contact” وغیر تماسی “Contactless” و۰کارتهای هوشمند و… اشاره کرد.

کاربرد کارت های پی وی سی و انواع مختلف آن.

چاپ کارت های پی وی سی به ۲ روش چاپ افست کارت pvc   و چاپ دیجیتال فوری انجام میگیرد. در روش چاپ افست

حداقل تیراژ ۵۰۰ عدد بوده و با یک طرح ثابت قابل انجام هست و در نتیجه هزینه مناسبی هم دارد.

چاپ دیجیتال: در این روش حداقل تعداد چاپ ۱ عدد هست و امکان متغیر بودن طرح ها و چاپ فوری یکروزه وجود دارد.

در روش چاپ افست ضخامت کارت ها از ۳۰۰ میکرون الی ۷۶۰ میکرون متفاوت است در حالی که چاپ دیجیتال فقط روی

جنس پی وی سی ۷۶۰ میکرون انجام میگیرد.

کارت پی وی سی (۷۶۰ میکرونی) در ابعاد استاندارد عابربانکی با لبه های گرد می باشد
چاپ کارت پی وی سی بصورت چهار رنگ و ۲ رو می باشد
جنس این کارت مانند کارتهای عابر بانک پلاستیکی و قابل انعطاف می باشد
بدلیل روکش دار بودن سطح چاپ با ماندگاری بالا و کیفیتی فوق العاده می با شد.
امکان چاپ کارت پی وی سی با درج هرگونه اطلاعات متغیر و پوشش امنیتی اسکرچ فراهم می باشد.

بدلیل اینکه چاپ این نوع از کارتها در تیراژ محدود و زیر هزار عدد فراهم شده هزینه های تهیه این نوع کارت برای شما

بسیار کاهش یافته است .ضمن اینکه دیگر منتظر زمان ۲ تا ۳ هفته ای سفارشات هزار عددی نخواهید ماند و در ۱ روز

سفارشتان چاپ خواهد شد.
کارت پی وی سی ۷۶۰ میکرونی در ۳ نوع طلایی – نقره ای و سفید قابل چاپ است و نوع طلایی و نقره ای آن جلوه

ای درخشان و متالایز دارد. کارتی متمایز و جدید برای مشکل پسندان با تحویل فوری

 

بج/۲۰۱۷/۱۲/cardsmonji.jpg" alt="" width="598" height="176" />

موارد استفاده کارت PVC

کارت های P.V.C تبلیغاتی، کارت‌هایی ایده‌آل برای گروه های بازرگانی، بنگاه های اقتصادی و شخصیت‌های مهم تجاری می‌باشد. این کارت حاوی اطلاعاتی چون، نام مجموعه، نشانی، سایت اینترنتی، شماره تماس و فکس می‌باشد. قطعاً این کارت ها در تقویت و حفظ ارتباط با مشتریان، جلب مشتریان جدید تأثیرگذار خواهد بود. قطر این کارت ها از ۳۰۰ تا ۷۶۰ میکرون می باشد و به خاطر جنس پلاستیکی محکم و غیر قابل نفوذ آن مقاومت زیادی در برابر فشار و یا مواردی مثل شسته و خیس شدن کارت از خود نشان می دهند. به خاطر ساختار غیر قابل نفوذ خاص کارت های پی وی سی رنگ جوهرهای چاپ به خورد کارت پلاستیکی نمی‌رود و به همین خاطر رنگ‌ها با شفافیت و کیفیت بالایی ظاهر می‌شود.

RFID کارت کارت RFID (Radio Frequency IDentification) وسیله‌ای برای شناسایی و کنترل افراد در شرکت ها، سمینارها، نمایشگاه ها و حتی مهمانی‌های خاص می‌باشد. کارت‌های RFID سال‌ها در شکل‌های مختلف و با کاربردهای گوناگون طراحی و ساخته شده اند. اغلب از این کارتها برای کنترل ورود و خروج و درخواست‌های مالی و امنیتی استفاده می‌شود. تکنولوژی استفاده شده در این کارت جزء حقوق انحصاری تولید کننده‌اش بوده و سیستم های بسته‌ای را بوجود آورده‌اند. بیشتر این کارت‌ها از تکنیک غیر فعال RFID در دامنه فرکانس ۱۲۵KH تا ۱۳۵KH استفاده کرده‌اند. کارت RFID به میزان زیادی ضخیم‌تر از کارت های شناسایی عکس‌دار معمولی می‌باشد و قیمت آن نیز از کارت های معمولی بیشتر است. حافظه این کارت ها محدود است و در هر بار استفاده یک بار خوانده می‌شود.

کارت عضویت و یا هواداری، کارتی است که بوسیله آن، فرد عضوی از یک جمع، تشکل و یا گروه می‌شود. وقتی تعداد مصرف کنندگان و یا خریداران از یک کالا یا خدمات بالا برود، می‌توان با توجه به نظرات و روحیات مشترک آنها یک مجموعه از افراد را بوجود آورد. کارت عضویت و هواداری، راهی است برای ایجاد ارتباط با مشتری تا بتوانید مردم را در جریان تغییرات و یا خدمات جدیدی که برایشان فراهم آورده‌اید بگذارید. هتل‌ها، پاساژ‌ها، تیم‌ها و باشگاه‌های ورزشی، رستوران‌ها و دیگر مکان‌هایی که عضوهای تقریباً ثابت دارند از این کارت‌ها استفاده می‌کنند. کارت‌های عضویت و هواداری با کیفیت، باعث افزایش اعتبار مجموعه در نزد مشتریان خود شده و اطمینان آنان را جلب خواهد نمود.

امروزه شرکتها و مؤسسات، برای نظارت بر حضور و غیاب و رفت و آمد کارمندان و کارکنان خود، استفاده از سیستمها و دستگاههای کنترل تردد و کارتهای هوشمند حضور و غیاب که به کارت ساعت زنی و یا کارت کنترل تردد مشهور هستند را نیاز اساسی خود میدانند. همچنین استفاده از سیستمهای کنترل تردد و کارتهای با کیفیت حضور و غیاب موجب کاهش هزینه های میشود. شرکت داتکو مفتخر است تا بعنوان یکی از بزرگترین تأمین کنندگان کارتهای کنترل تردد و حضور و غیاب و تولید کننده انواع کارت خام PVC به مشتریان محترم خدمت رسانی کند.

یکی از بهترین روش های جذب مخاطبین، بخشیدن یک هدیه به آنها است. شما می‌توانید با دادن یک هدیه جالب توجه امکان بالایی را برای آشنایی و یا حفظ یک مشتری بوجود بیاورد. کارت‌های هدیه به میزان زیادی در بین مردم محبوبیت دارند. در واقع این کارت یک بیلبورد کوچک و متحرک است که در کیف پول و یا کمد وسایل شخصی یک نفر همیشه جلب توجه خواهد کرد. استفاده ازاین کارت‌ها به سرعت رو به رشد می باشد تا جایی که در سال ۲۰۰۷ تا ۱۰۰ میلیارد دلار برای شرکت ها گردش مالی ایجاد کرد. از آنجا که مشتریان بسیار مختلفی از این کارت ها استفاده می‌کنند دیگر جای تعجب نیست که خرده‌فروشان عرضه کارت‌های هدیه را به عنوان یک روش محبوب و مورد قبول جهت جذب مشتری استفاده کنند.

در سال‌های اخیر با گسترش بازار تولید محصولات صنعتی و غیرصنعتی که از تکنولوژی روز بهره می‌برند بحث خدمات پس از فروش مطرح گردیده است. بسیاری از شرکت‌ها، سازمان‌ها و مراکز خصوصی و دولتی در این مورد فعالیت گسترده‌ای انجام می‌دهند. در این شرایط کارت‌های گارانتی بهترین وسیله برای ایجاد اطمینان خاطر نزد مشتریان خواهد بود. چرا که این کارت سند ضمانت شما در مقابل خرید یا عقد قرارداد یک مشتری با شماست. پس هرچه جنس این کارت محکم‌تر و مقاوم‌تر و طراحی آن زیباتر و حرفه‌ای تر باشد به اعتبار شما نزد مشتری بیشتر کمک خواهد کرد.

امروزه با رشد کارخانه‌های مختلف و تنوع تولیدات اجناس، رقابت سنگینی میان فروشندگان و تولیدکنندگان بوجود آمده است. این در حالی است که قیمت، یکی از مهمترین مؤلفه‌های تأثیرگذار بر روند فروش یک محصول می‌باشد. در این شرایط با یک کارت تخفیف زیبا می‌توان توجه خریداران بسیاری را به یک کالا یا نام تجاری جلب کرد و مطمئن بود که خریدار، دوباره به سمت شما باز خواهد گشت. این نوعی تضمین برای گردش و رونق تجاری شما محسوب می‌شود. از آنجا که مخاطبان شما برای دریافت این کارت، فرم پر می‌کنند می‌توانید از آنها اطلاعات کاملی کسب نمایید و مشتریان ثابت خود را بشناسید. در نهایت شما مجموعه‌ای حرفه‌ای و منسجم خواهید بود که کالا و خدمات خود را با قیمتی مناسب در اختیار مخاطب قرار می‌دهید.

با طراحی گرافیک حرفه ای متمایز باشید!

منجی گرافیک محیطی است دوستانه ، به روز و خلاق که در اختیار شما است. ما از سال ۱۳۸۴ جذاب ترین ایده پردازی ها را در کنار با کیفیت ترین محصولات قرار داده ایم و لبخند رضایت را از شما دوستانمان در یافت کرده ایم. و به چیزی کمتر از این راضی نمی شویم.

 

چاپ افست کارت

– چاپ افست بر روی تمامی کارتهای PVC و هوشمند.

– حداقل تیراژ ۱۰۰۰ عدد

– مناسب برای طرح های ثابت و تیراژ بالا از جمله: کارت پارکینگ، کارت استخر ، کارت بانکی ، کارت وفاداری و…

– در این روش چاپ به وسیله ماشین های چاپ افست به روش افست خشک UV چاپ می شود

– امکان چاپ افست روی کارت PVC برش خورده به روش تک کارت و همچنین چاپ به صورت شیت و تولید کارت.

– برای کارتهای PVC ساده به ضخامت ۷۶۰ میکرون و کارت های مغناطیسی امکان لمینیت وجود دارد.

– چاپ کارت با ضخامت های ۵۰۰ میکرون و ۳۰۰ میکرون مناسب جهت کارت ویزیت PVC

۱ -چاپ دیجیتال کارت ؟

منجی گرافیک با در اختیار داشتن بروزترین و قوی ترین دستگاه های چاپ دیجیتال کارت ، مجموعه ای کامل از خدمات چاپ کارت را به شما ارائه می دهد.

– حداقل تیراژ ۱ عدد!

– چاپ تمام رنگی کارت با تکنولوژی چاپ غیر مستقیم (Re-Transfer ) کاملا لب به لب ، بدون حاشیه سفید دور کارت، کیفیت واقعی ۳۰۰X300 Dpi

– شخصی سازی کارت و چاپ اطلاعات متغیر بر روی کارت PVC از جمله: چاپ شماره سریال ، چاپ مشخصات پرسنلی و…

– چاپ اسکرچ بر روی کارت PVC در هر تیراژ

– چاپ تک رنگ مشکی ، طلایی  و نقره ای بر روی کارت های PVC  و هوشمند

انواع مختلف کارت های هوشمند

کارت های مایفر دارای یک چیپ و یک آنتن که دور تادور کارت کشیده شده است تشکیل شده است که به آن inlay میگویند.دو لایه ورق ۳۰۰ میکرون از جنس pvc بر زیر و روی inlay قرار می گیرند و سپس دو لایه لمینیت با ضخامت هر کدام ۸۰ میکرون بر روی ورق های pvc قرار می گیرند. سپس به دستگاه لمینیتور انتقال داده میشود تا لایه ها به یکدیگر بچسبند. مرحله آخر مرحله پانچ می باشد که جهت برش خوردن ورقه ها در سایز کارت که سایز کارت ۸۰-cr است می باشد.

در حین تولید کارت می توان دو ورق ۳۰۰ میکرون pvc را چاپ نمود و از ورق چاپ شده در تولید کارت مایفر استفاده نمود. بدین ترتیب پس از برش ،کارت مایفر با طرح دلخواه آماده استفاده می باشد.

فروش، طراحی و چاپ کارت های مغناطیسی pvc

فروش، طراحی و چاپ کارت های اسمارت.

چاپ کارت شناسایی در اصفهان
چاپ کارت مغناطیسی
چاپ کارت شناسایی|چاپ کارت هتل|چاپ کارت پارکینگ در اصفهان
monji--pvc---normal
تولید کارت pvc

تولید یک کارتِ مناسب، نیازمند طراحی فرآیند تولید با توجه به مشخصه‌های کاربرد، نیازهای امنیتی، تعداد لایه‌ها، طول عمر، نحوه‌ی توزیع، شمارگان ( تیراژ ) و مسائلی از این قبیل است. از طرفی نیاز به دوام و عدم تغییر شکل هنگام استفاده، بکارگیری مواد اولیه پلیمریِ مخصوص در تولید کارت را ضروری می‌نماید. به طور معمول موادی مانند PVC, PP, PE , PC در تولید کارت‌های پلاستیکی استفاده می‌شود که خواص فیزیکی مورد نیاز یک کارت را با توجه به مورد مصرف آن داشته باشد.

 کارت‌های پلیمری‌ای که امروزه با عنوان کلی “کارت PVC” شناخته می‌شوند ممکن است از یک تا شش لایه‌ی متفاوت تشکیل شده باشند. به صورت متداول بیش‌تر کارت‌های ویزیت، تخفیف، اسکرچ و قرعه‌کشی از یک لایه، کارت‌های مغناطیسی و کارت‌های با قابلیت چاپ دیجیتال روی لایه‌ی overlay از ۳ یا ۴ لایه و کارت‌های RFID و Hydride از ۵ یا ۶ لایه با خواص متفاوت تولید می‌شوند.

فرآیند تولید به این‌گونه است که پس از طراحی مطابق با استانداردهای طراحی، چاپ طرح (Art work)  با روش چاپ افست UV و یا به وسیله‌ی دستگاه چاپ دیجیتال – مخصوص چاپ ورق‌های پلیمری – روی ورق‌های میانی (Core) انجام ‌شده و پس از مرتب کردن اوراق  ( با ترتیب Overlay , core , Inlay , Core , Overlay ) و جوش دادنِ تمام لایه‌های تشکیل دهنده‌ی کارت به یکدیگر توسط دستگاهCollator ، دستگاه لمینیشن اوراق را تحت دما و فشار معینی به صورت یکپارچه و غیر قابل تفکیک در می‌آورد. پس از اتمام مرحله‌ی لمینیشن، با دستگاه مخصوص پانچ، بدنه‌ی کارت از ورق جدا شده و مراحل شخصی‌سازی با توجه به نیاز انجام می‌پذیرد.

.

کاربرد کارت های پی وی سی

کارت پی وی سی (PVC) کاربردهای مختلفی دارد، در کارت های شناسایی – کارت عضویت – کارت اشتراک – کارت پرسنلی – کارت گارانتی – کارت تخفیف – کارت حضور و غیاب – کارت اینترنت – کارت اعتباری – کارت جایزه – کارت شهر بازی – کارت تردد – کارت قرعه کشی – کارت هواداری – کارت شارژ – کارت بلیط – کارت مغناطیسی – کارت هوشمند – کارت مایفر – کارت اسمارت – کارت مگنت – کارت ویزیت و … قابل استفاده هستند.

برخی از این کارتها صرفا به خاطر کارکرد تبلیغاتی خود کارت استفاده می شوند، اما می توان با کمی برنامه ریزی به راهکاری مناسب رسید که بتواند در قالب باشگاه های مشتریان موثر واقع شود.

 

منجی گرافیک با کادری متخصص در زمینه تولید و چاپ  کارت های pvc و مشاوره طراحی، اجرا، چاپ و پرینت تخصصی کارت شناسایی ؛ کارت پرسنلی ؛ کارت های حضور و غیاب، کارتهای اعتباری ( کارت شارژ، کارت مایفر، کارت شهر بازی )، انواع کارت ویزیت pvc، کارت اینترنت به همراه پین و اسکرچ، کارت های pvc تماسی “Contact” و غیر تماسی “Contactless” … در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

 

این شرکت دارای دستگاه چاپ افست به صورت تک کارت و شیت مخصوص انواع کارتهای PVC میباشد که به جهت چاپ کارت پی وی سی در هر تیراژی می باشد که از لحاظ کیفیت بسیار عالی و از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه است .

فروش انواع کارت های خام pvc  و دستگاه های چاپ در منجی گرافیک.

جهت اطلاع از قیمت کارت پی وی سی اینجا کلیک کنید.

از طراحی گرافیک حرفه ای و کیفیت چاپ عالی در کنار تحویل به موقع لذت ببرید  .

سایر فعالیت های ما

کارت ویزیت شیشه ای|نمونه کارت ویزیت شیشه ای|کارت نیمه شفاف
چاپ سربرگ|طراحی کاتالوگ|طراحی بروشور|چاپ کارت ویزیت
طراحی و ساخت بج سینه|فروش بج سینه|ساخت بج فوری
کارت ویزیت طلاکوب برجسته
چاپ کارت ویزیت شیشه ای برجسته
طراحی و چاپ لیبل و بسته بندی محصول
چاپ بج سینه
طراحی و چاپ دستمال کاغذی تبلیغاتی
چاپ کارت ویزیت طلاکوب
چاپ جعبه و بسته بندی
چاپ پیکسل همایش اصفهان ۲۰ شهریور ۹۶
تقویم سال ۱۳۹۷|طرح تقویم|تقویم لایه باز۹۷
کتاب دانشنامه کانون های آگهی و تبلیغات اصفهان
چاپ تراکت|مرکز تخصصی طراحی و چاپ
طراحی و ساخت بج سینه
طراحی و ساخت بج سینه
طراحی و ساخت بج سینه
طراحی و ساخت بج سینه در اصفهان
طراحی و ساخت بج سینه
طراحی و ساخت بج سینه
طراحی و ساخت بج سینه
طراحی و چاپ جعبه وبسته بندی
طراحی و چاپ بسته بندی جعبه
چاپ جعبه و بسته بندی
طراحی و چاپ بسته بندی رنگ هنری
چاپ و طراحی تراکت
چاپ و طراحی تراکت
طراحی تراکت مبل آنتیک
طراحی و چاپ تراکت
طراحی و چاپ اوراق داری
طراحی و چاپ اوراق اداری
طراحی و چاپ بسته بندی جعبه آجیل
طراحی و چاپ کاتالوگ
طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان
طراحی کاتالوگ
طراحی و چاپ کاتالوگ
طراحی و چاپ بروشور
طراحی و چاپ بروشور
طراحی و چاپ پیکسل در اصفهان
طراحی پیکسل|چاپ پیکسل
طراحی و چاپ پیکسل
طراحی و چاپ کارت پرسنلی
چاپ کارت پرسنلی در اصفهان|کارت شناسایی|چاپ کارت گارانتی|چاپ کارت pvc در اصفهان
تابلو راهنما دیواری|تابلو سردرب اتاق|تابلو راهنمای طبقات
تابلو سردرب اتاق|تابلو راهنما
اتیکت سینه در اصفهان|نشان سینه|بج سینه|بج|
بج سینه هتل عباسی اصفهان|ساخت بج سینه در اصفهان
بج سینه گروه ساختمانی فرزین|بج سینه فلزی
طراحی کارت ویزیت شیشه ای|چاپ کارت شفاف
اتیکت پرسنلی داروخانه|ساخت اتیکت پزشکی
کارت ویزیت شیشه ای نیمه شفاف دکتر مهرابی
کارت ویزیت شیشه ای نیمه شفاف با چاپ طلاکوب لوگو
کارت ویزیت شیشه ای نیمه شفاف مترولند
کارت ویزیت لمینت استخوانی برجسته
کارت ویزیت لمینت استخوانی طلاکوب برجسته
کارت ویزیت استخوانی طلاکوب برجسته
طراحی و چاپ لیوان کاغذی گروه سرمایه گذاری نیکان
ساخت بج سینه فلزی شهرداری نجف آباد
چاپ برچسب اموال شرکت آسیا پلاستیک هوپاد
چاپ برچسب پلمپ و گارانتی فروشگاه کنسول لند
پلاک آلومنیومی با قابلیت چاپ رنگی گروه دکا
چاپ کارت شناسایی روزنامه اصفهان زیبا
کارت سلفون مخملی(جدید)
کارت پرسنلی اختصاصی
چاپ کارت پرسنلی و شناسایی شرکت گلنور
طراجی لوگو در اصفهان|چاپ کاتالوگ در اصفهان|کانال رسمی منجی گرافیک

نوشته های مرتبط