مرکز تخصصی چاپ بنر در اصفهان | چاپ فوری بنر|تحویل فوری

چاپ بنر در اصفهان|طراحی بنر در اصفهان|سفارش چاپ بنر| چاپ بنر مناسبتی و مذهبی|چاپ فلکسی در اصفهان|چاپ برچسب در اصفهان|چاپ بنر تسلیت

چاپ بنر تبلیغاتی|چاپ بنر فوری

هنگامی که شما نیاز دارید بیانیه ای بنویسید یا به کسب و کارتان توجه بیشتری بکنید، برای شروع کار نیازمند چاپ بنر حرفه ای در یک مکان عالی هستید. تبلیغات می توانند برای طیف وسیعی از اهداف مورد استفاده قرار گیرند. چاپ بنر چشم نواز روش عالی برای اعلام خبرهای مهم همچون افتتاح یک فروشگاه بزرگ و یا اشاره به محصولات و خدمات جدید می باشد. بنرها در اندازه ها و سایز های مختلف در دسترس شما هستند، بنابراین شما می توانید یکی از بهترین موارد را انتخاب کنید. چاپ یک بنر فوق العاده بزرگ برای استفاده در یک کنفرانس یا جشنواره مورد استفاده می باشد، در حالی که بنر متوسط ، ایده آل برای جلب توجه به یک محصول جدید در فروشگاه شما می باشد

قیمت چاپ بنر یا قیمت چاپ فلکسی بستگی به متریال مصرفی دارد . زیرا کره ای بودن یا چینی بودن متریال در قیمت نهایی تاثیرگزار است. جهت بررسی وتخمین قیمت درهمان مرحله سفارش جاپ بنر بایستی از راهنمایی های متخصصین این امر استفاده کرد.

همچنین چاپ بنر تبلیغاتی چاپ بنر فوری چاپ فلکسی بنر و فلکس چاپ بنر، بنر تسلیت ،بنر تولد . بنر و فلکس سازه ای تبلیغاتی است .که در آن تصویر و متن روی ماده خاص نظیر پارچه قرار میگیرد و چاپ بنر استفاده تبلیغاتی دارد. با چاپ بنر تبلیغاتی پیام تبلیغاتی در قالب گرافیکی و به شیوه هنری ارایه میشود.

سایز قیمت بنر ایرانی قیمت بنر خارجی قیمت بنر اکو زمان تحویل
۱*۱ ۷۰,۰۰۰ ۸۰,۰۰۰ ۱۰۰,۰۰۰ ۲ روزکاری
۱.۵*۱ ۱۰۵,۰۰۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۱۴۰,۰۰۰ ۲ روزکاری
۱*۲ ۱۴۰,۰۰۰ ۱۶۰,۰۰۰ ۱۷۰,۰۰۰ ۲ روزکاری
۱*۲.۵ ۱۷۵,۰۰۰ ۲۰۰,۰۰۰ ۲۱۳,۰۰۰ ۲ روزکاری
۱.۵*۲ ۲۱۰,۰۰۰ ۲۴۰,۰۰۰ ۲۵۵,۰۰۰ ۲ روزکاری
۲*۲ ۲۸۰,۰۰۰ ۳۲۰,۰۰۰ ۳۴۰,۰۰۰ ۲ روزکاری
۳*۲ ۴۲۰,۰۰۰ ۴۸۰,۰۰۰ ۵۱۰,۰۰۰ ۲ روزکاری
۱*۳ ۲۱۰,۰۰۰ ۲۴۰,۰۰۰ ۲۵۵,۰۰۰ ۲ روزکاری
۱.۵*۳ ۳۱۵,۰۰۰ ۳۶۰,۰۰۰ ۳۸۳,۰۰۰ ۲ روزکاری
۴*۳ ۸۴۰,۰۰۰ ۹۶۰,۰۰۰ ۱,۰۲۰,۰۰۰ ۲ روزکاری

چاپ بنر تسلیت|چاپ بنر فوری

یکی از متداول ترین چاپ بنر که با توجه به شیوع ویروس کرونا اهمیت زیادی پیدا کرده است ،چاپ بنر تسلیت است.بنر تسلیت به منظور عرض تسلیت و هم دلی و روابط احساسی بین افرادی که عزیزشان را از دست داده اند چاپ می شود.
این نوع بنرها را خانواده های داغدار یا اطرافیان نزدیک سفارش می دهند.متن این آگهی ها اطلاع رسانی فوت شده یا زمان و مکان خاکسپاری یا مراسم ختم و … می باشد.
در صورت ثبت سفارش از شنبه تا چهارشنبه تا قبل از ساعت ۱۳ ظهر و پنجشنبه ها تا قبل از ساعت ۱۱ تحویل همان روز می باشد در غیر اینصورت زمان تحویل روز بعد خواهد بود. در ضمن این مجموعه پنجشبه ها عصر و جمعه ها تعطیل می باشد.

چاپ رول آپ

همانطور که از نام آن مشخص است، بنری است که خودش رول می شود و در پایه خود جمع می شوند. مواد به کار رفته در ساخت این رول آپ از کیفیت بالایی برخوردار است که دوام و مقاومت آن را تضمین می کند.رول آپ در دو نمونه تک پایه و دو پایه موجود است.رول آپ بنری است که خودش رول می شود و در پایه خود جمع می شوند.برای نصب آن به سادگی بنر را از پایه آن بالا بکشید. مونتاژ آن آسان و سریع است و حمل و نقل آسانی دارند. برای حمل رول آپ یک کیف مناسب نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد.
رول آپ به یکی از کاربردی ترین و موثرترین راه حل برای تبلیغ برند یا محصولات شما در نمایشگاه ها، رویداد عمومی، فضای باز،پارک های تفریحی، کنگره‌ها، مراکز خرید و کنفرانس استفاده می شود.منجی گرافیک یکی از بزرگترین و بهترین تولیدکنندگان رول آپ در اصفهان می باشد که از بهترین مواد اولیه استفاده میکند. بنر اگر به طور موثر طراحی شده باشد، پیام مناسب را ارائه می دهد.شما میتوانیدبا اطمینان خاطر طراحی بنر خود را به ما بسپارید.

استند رول آپ قیمت|رول آپ بنر|رول آپ تبلیغاتی

استند پاپ آپ

استند پاپ آپ یکی از مهمترین بخش های هر نمایشگاه و رویداد است که چشم انداز مدرن و حرفه ای تری از شرکت شما ایجاد می کنند.این محصول بهترین راه برای جلب توجه برند شما در بازار رقابتی امروز است. با گرافیک های چشم نواز خود را در میان رقبا برجسته کنید.مونتاژ و حمل و نقل این استندها بسیار آسان است، از این رو، پس از چاپ می توان چندین بار از آنها استفاده کرد.برای نمایش‌های تجاری ، نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها، مراکز خرید، فروشگاه‌ها و موارد دیگر ایده‌آل است.
نصب و حمل و نقل آن بسیار آسان است که به راحتی باز می شود و در هر نمایشگاه یا رویدادی جا می شود. پس از پایان نمایشگاه، نصب و بسته بندی برای حمل و نقل و نگهداری برای نمایشگاه بعدی نیز بسیار آسان است.

پاپ آپ و استند|استند پاپ آپ نمایشگاهی|پایه استند پاپ آپ

طراحی و چاپ بنر انتخاباتی

یک رقیب سیاسی بودن به مهارت های ارتباطی و یک کمپین بازاریابی نیاز دارد که می تواند وعده های شما را به جامعه خود ارائه دهد. بنرهای سیاسی ما می توانند با ایجاد تأثیری ماندگار بر رای دهندگان پیامی محکم در مورد گرایش های سیاسی شما ارسال می کنند. به عنوان یک بیننده ، ممکن است ایده های خاصی در مورد چگونگی شکل ظاهری بنر سیاسی سفارشی خود داشته باشید. ما به تصمیم شما احترام می گذاریم و از تمام منابع موجود برای اطمینان از درخشش محصول نهایی استفاده خواهیم کرد. از آنجا که بنرهای سیاسی باید پیام تأثیرگذاری داشته باشد، طراحی نیز باید متناسب با آن باشد. طراحان متخصص ما می توانند در این زمینه با راه حل های سفارشی به شما کمک کنند تا شما را بالاتر از سایر مدعیان سیاسی قرار دهید.

چاپ بنر فوری و ویژگی های آن

درمورداستفاده از بنر ویا پوستر بایستی توجه کرد که ازپوستر میتوان درجاهایی استفاده کرد که نیاز به دوام وپایداری تبلیغات ندارید درحالیکه از بنر میتوان درجاهای عمومی تر با مخاطبان بیشتر نظیر همایش ها و… استفاده کرد. فلکس و بنر هر کدام دو نوع چینی وکُره ای دارند، نوع فلکس چینی ۱۸ اُنس و فلکس کُره ای ۲۰ اُنس، بنرچینی و بنر کره ای گراماژی بین هشت اُنس تا سیزده اُنس دارند. بنر کُره ای نسبت به بنر چینی با کیفیت تر است. بنر مورد استفاده جهت استفاده معمولی معمولا ده اُنس چاپ میشود ولی درتابلوهای سردر فروشگاه معمولااز بنر سیزده اُنس استفاده می شود.

ممکن است از بنر کره ای مصرف شود ولی بدلیل استفاده ازدستگاه با کیفیت کم درعملیات چاپ کیفیت نهایی مناسب نباشد پس بایستی از دستگاه چاپ با کیفیت مناسب مصرف کرد.

چاپ بنر برای دید نزدیک مناسب نیست بطوریکه حداقل فاصله دید ۲ تا ۳ متر به بالا برای بنر مناسب است. همچنین چاپ های پلات درمقابل آب صدمه می بینند.

دسته بندی

بنرها به دو دسته بنر دیجیتالی و بنر چاپی تقسیم می شوند. چاپ بنر و فلکس همانند چاپ پوستر جهت تبلیغات صورت می گیرد. ازانواع بنر میتوان بنر وینیل (ماده شیمیایی)، بنر وینیل شبکه ای ولمپوست بنر را نام برد. چاپ فلکسی نیز همانند بنر استفاده تبلیغاتی دارد.

مزایا

یکی ازتفاوتهای بین بنر ویا پوستر با فلکس امکان قرار دادن پوستر و بنر درهر جایی می باشد درحالیکه فلکس تنها برای یک مکان خاص تعبیه میشود مثلا سر درمغازه. هزینه طراحی و چاپ بنرها از پوستر ارزان تر است. علاوه بر ارزان بودن بنر ، چاپ سریع و دسترسی آسان و متنوع بودن نیز از دیگر مزایای بنر است.

چاپ فلکس و بنر

بنر بایستی متناسب با کاربرد تبلیغاتی آن باشد. انتخاب نامناسب تصاویر ومتن ها اثر معکوس داشته واین دلالت بر کیفیت پایین مرکز چاپ بنر دارد.بنر بایستی متناسب با حرفه وکسب و کار مشتری باشد. یک بنر یا فلکسی مناسب بایستی تاثیرگزار بوده وبا انتخاب هوشمندانه متن وتصاویر وکلمات رایج ومناسب میزان تاثیرگزاری بالایی داشته باشد. بنر وینیل نوعی خاص از بنرهاست که دوام ومقاومت بالایی داشته و عمر بالای یک سال دارد. بنر وینیل مناسب برای استفاده های طولانی میباشد. که نوع خاصی از آن بنر وینیل شبکه ای بوده که مناسب برای مکانها با وزش باد و باران و.. میباشد.چاپ فلکسی به علت استحکام بالا جهت تابلوهای تبلیغاتی ، اماکن تجاری و بیلبوردها مناسب میباشد. قیمت چاپ فلکسی با توجه به مورد مصرف وکیفیت جنس انتخابی برای فلکسی متغیر است. کانون تبلیغاتی منجی مرغوبترین فلکسی را با کیفیت بالا تولید مینماید. قیمت چاپ فلکسی در این مرکز مناسب بوده و چاپ فلکسی این مجموعه یکی ازبهترین مراکز چاپ بنر فلکسی اصفهان محسوب میشود. چاپ فلکسی درمقایسه با چاپ بنر کمی تیره تر است که تاباندن نور درپشت فلکسی باعث جبران این تیرگی میشود.

کیفیت بنر

بنر بی کیفیت ، دوام لازم را نداشته وپس از مدتی ازبین میرود. بنر بی کیفیت با رنگ نامطلوب دچار رنگ پریدگی شده وبراقیت وزیبایی خود را از دست میدهد. نوع تکنولوژی بکار رفته درچاپ بنر روی کیفیت نهایی بنر فلکسی بسیار تاثیرگزار است. کانون تبلیغاتی منجی بالاترین تکنولوژی چاپ بنر را ارائه میدهد. در گذشته برای چاپ بنر کیفیت چاپ پایین بود ونوشته ها با سایز کوچک خوانایی مناسبی نداشتند ولی امروزه با دستگاه های اکوسالونت امکان چاپ انواع فونتها مهیا شده است. چاپ بنر با تکنولوژی جدید امکان چاپ همانند پرینتر را فراهم کرده که کانون تبلیغاتی منجی تکنولوژی چاپ اکوسالونت را داراست. تناسب رنگی بنر با مکان مورد استفاده از نکاتی است که در چاپ بنر موثر است به عنوان مثال بنر اگر درمکانی تیره مورد استفاده شود نیازبه رنگ آمیزی مخصوص به خود دارد. بنرها درمکانهای روشن نیز رنگ آمیزی مخصوصی میخواهند.

چاپ فلکسی و بنر و انواع آن

در چاپ بنر و فلکسی از چاپ اکوسالونت یا سالونت استفاده میشود که چاپ سالونت ارزانتر بوده ولی چاپ اکوسالونت نوع جدیدی از چاپ بنر است که کیفیت بالاتر و بی خطر بودن از خصوصیات آن است. بنر در تبلیغات محیطی بسیار تاثیرگزار بوده وکاربرد واستفاده زیادی در تبلیغات پیدا کرده است. درواقع بنر را پوستری تبلیغاتی میتوان فرض کرد که در سایزهای بزرگتر مورد مصرف قرار میگیرد.

سپاهان|تابلو|بنر|تابلو سپاهان|اسنپ|اسنپ در اصفهان|تابلو در اصفهان|بنر در اصفهان|سپاهان اصفهان|حامی|اسنپ حامی سپاهان

بنر رااز بیلبوردها گرفته تا درنمایشگاههای مختلف بسته به نوع مصرف استفاده میکنند. چاپ بنر نیازمند تخصص است و هر مرکز چاپ بنر را نمیتوان به عنوان مرکز مطلوب برای چاپ درنظر گرفت. چاپ حرفه ای بنر درکانون تبلغاتی منجی ارایه میشود. بنر جنس های مختلفی دارد ، بنر بسته به نیاز وکاربری انواع مختلفی دارد بنابراین بایستی مشتری با اطلاع به مورد مصرف بنر اقدام به سفارش چاپ بنر نماید. مشاوره کانون تبلیغاتی منجی درزمینه نوع بنر مورد استفاده مشتری به مشتریان راهنمایی میدهد.

چاپ فلکسی

فلکسی یا فلکس سازه ای است که درتابلو های سر درمغازه ها، مراکز خرید، تابلوهای عابر پیاده، برخی از بیلبوردها وبه طور خلاصه برای تابلوهایی که لامپ مهتابی دارند استفاده میشود. فلکسی نور را ازخود عبور می دهد درحالیکه بنر این قابلیت را ندارد وبایستی ازجلو به بنر نور تابانده شود. به دلیل وجود لامپ مهتابی در فلکسی معمولا کمی تیره تر چاپ میشود.

کاربردها

بنر برای بیلبورد هاو فلکس برای تابلو مراکز فروش مناسب میباشد. بنر در اماکن مذهبی و اتحادیه های صنفی و انواع کسب و کار استفاده میشود.

چاپ استیکر

چاپ استیکر شیشه ای قیمت چاپ استیکر . وینیل سازه ای تبلیغاتی است .که جنس پی وی سی( pvc ) دارد و پشت چاپ استیکر به چسب آغشته شده است .که در تبلیغات فضای داخلی و فضای خارجی بر روی دیوار واتوبوس ونمایشگاه و… نصب می شود. چاپ استیکر جایگزین مناسبی جهت کاغذهای دیواری می باشد.جنس استیکر پی وی سی است که چسب دار بودن آن استفاده برای مکانهای مختلف را ساده ساخته است. چاپ استیکر جایگزین مناسبی برای کاغذ دیواری محسوب می شود. استیکر جهت فضای داخلی و خارجی هر دو مناسب است . حتی چاپ استیکر در وسایل نقلیه نیز قابل نصب است که کاربرد تبلیغاتی مخصوص خود را دارد.

چاپ استیکر شیری

استیکر شیری رایج ترین استیکر محسوب می شود که پشت چسبدار است که دارای زمینه سفید است.

استیکر براساس کاربرد به دسته های زیر تقسیم می شوند:

  • چاپ استیکر تزیینی
  • استیکر تبلیغاتی
  • استیکرهای تزیینی ـ تبلیغاتی

مزایای چاپ استیکر توسط گروه کوثر

  • انتخاب طرح استیکر از بین هزاران طرح
  • امکان چاپ استیکر در ابعاد مختلف
  • وجود تنوع رنگی در طرح چاپ استیکر
  • کمک به دکوراسیون زیبا
  • امکان نصب بر روی انواع سطوح

فعالیت های دیگر منجی گرافیک

کارت ویزیت شیشه ای|نمونه کارت ویزیت شیشه ای|کارت نیمه شفاف
کارت ویزیت شیشه ای|نمونه کارت ویزیت شیشه ای|کارت نیمه شفاف

طراحی و چاپ کارت ویزیت شیشه ای شفاف و نیمه شفاف

چاپ سربرگ|طراحی کاتالوگ|طراحی بروشور|چاپ کارت ویزیت
چاپ سربرگ|طراحی کاتالوگ|طراحی بروشور|چاپ کارت ویزیت

چاپ سربرگ در اصفهان|طراحی کاتالوگ در اصفهان|چاپ کارت ویزیت در اصفهان|

طراحی و ساخت بج سینه|فروش بج سینه|ساخت بج فوری
طراحی و ساخت بج سینه|فروش بج سینه|ساخت بج فوری

انواع بج سینه فلزی،قیمت بج فلزی|بج پلاستیکی|بج کت|بج لباس

کارت ویزیت طلاکوب برجسته
کارت ویزیت طلاکوب برجسته

طراحی و چاپ کارت ویزیت فانتزی

چاپ کارت ویزیت شیشه ای برجسته
چاپ کارت ویزیت شیشه ای برجسته

مرکز تخصصی چاپ کارت ویزیت شیشه ای

طراحی و چاپ لیبل و بسته بندی محصول
طراحی و چاپ لیبل و بسته بندی محصول

طراحی اختصاصی لیبل و قالب برش خاص

چاپ بج سینه
چاپ بج سینه

ساخت و تولید بج سینه رسانه آرتیمان اصفهان

طراحی و چاپ دستمال کاغذی تبلیغاتی
طراحی و چاپ دستمال کاغذی تبلیغاتی

تولید دستمال کاغذی اختصاصی

چاپ کارت ویزیت طلاکوب
چاپ کارت ویزیت طلاکوب
چاپ جعبه و بسته بندی
چاپ جعبه و بسته بندی

طراحی و چاپ بسته بندی محصول کاری از گروه تبلیغات منجی

چاپ پیکسل همایش اصفهان ۲۰ شهریور ۹۶
چاپ پیکسل همایش اصفهان ۲۰ شهریور ۹۶

به سفارش اتحادیه کانون تبلیغات استان اصفهان

تقویم سال ۱۳۹۷|طرح تقویم|تقویم لایه باز۹۷
تقویم سال ۱۳۹۷|طرح تقویم|تقویم لایه باز۹۷

دانلود تقویم لایه باز ۱۳۹۷
کاملا لایه باز و قابل ویرایش

کتاب دانشنامه کانون های آگهی و تبلیغات اصفهان
کتاب دانشنامه کانون های آگهی و تبلیغات اصفهان

صفحه اختصاصی کانون تبلیغات منجی شماره ۵

چاپ تراکت|مرکز تخصصی طراحی و چاپ
چاپ تراکت|مرکز تخصصی طراحی و چاپ

چاپ تراکت در اصفهان|چاپ تراکت فوری
قیمت مناسب و تحویل فوری، بدون واسطه

طراحی و ساخت بج سینه
طراحی و ساخت بج سینه

ساخت و تولید بج سینه در اصفهان

طراحی و ساخت بج سینه
طراحی و ساخت بج سینه

ساخت و تولید بج سینه بیمه معلم

طراحی و ساخت بج سینه
طراحی و ساخت بج سینه

ساخت و تولد بج سینه نیوشا نیک

طراحی و ساخت بج سینه در اصفهان
طراحی و ساخت بج سینه در اصفهان

طراحی و ساخت بج سینه برش لیزری

طراحی و ساخت بج سینه
طراحی و ساخت بج سینه

ساخت و تولید انواع بج سینه در اصفهان

طراحی و ساخت بج سینه
طراحی و ساخت بج سینه

ساخت و تولید بج سینه اسان صعود صنعت

طراحی و ساخت بج سینه
طراحی و ساخت بج سینه

نمونه کار بج سینه در اصفهان

طراحی و چاپ جعبه وبسته بندی
طراحی و چاپ جعبه وبسته بندی

طراحی و چاپ بسته بندی محصول کاری از گروه تبلیغات منجی

طراحی و چاپ بسته بندی جعبه
طراحی و چاپ بسته بندی جعبه

طراحی بسته بندی رنگ هنری

چاپ جعبه و بسته بندی
چاپ جعبه و بسته بندی

طراحی و چاپ بسته بندی زعفران نیایش

طراحی و چاپ بسته بندی رنگ هنری
طراحی و چاپ بسته بندی رنگ هنری

طراحی و چاپ بسته بندی رنگ های هنری Asen

چاپ و طراحی تراکت
چاپ و طراحی تراکت

چاپ تراکت در اصفهان|چاپ تراکت فروری

چاپ و طراحی تراکت
چاپ و طراحی تراکت

چاپ و طراحی تراکت در اصفهان|چاپ تراکت فوری در اصفهان|طراحی تراکت

طراحی تراکت مبل آنتیک
طراحی تراکت مبل آنتیک

طراحی تراکت در اصفهان|چاپ تراکت فوری در اصفهان

طراحی و چاپ تراکت
طراحی و چاپ تراکت

طراحی و چاپ تراکت فوری در اصفهان

طراحی و چاپ اوراق داری
طراحی و چاپ اوراق داری

چاپ سربرگ|چاپ کاتالوگ| بروشور| سربرگ|کارویزیت

طراحی و چاپ اوراق اداری
طراحی و چاپ اوراق اداری

طراحی سربرگ|کارت ویزیت|بروشور|کاتالوگ

طراحی و چاپ بسته بندی جعبه آجیل
طراحی و چاپ بسته بندی جعبه آجیل

طراحی بسته بندی در اصفهان|چاپ بسته بندی در اصفهان|بسته بندی اجیل

طراحی و چاپ کاتالوگ
طراحی و چاپ کاتالوگ

طراحی کاتالوگ|چاپ کاتالوگ|طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان

طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان
طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان

طراحی و چاپ کاتالوگ شرکت مهندسی مشاور ایمن اندیش پارس|چاپ کاتالوگ در اصفهان

طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان

طراحی و چاپ کاتالوگ
طراحی و چاپ کاتالوگ

طراحی کاتالوک در اصفهان|چاپ کاتالوگ در اصفهان

طراحی و چاپ بروشور
طراحی و چاپ بروشور

طراحی بروشور|چاپ بروشور در اصفهان

طراحی و چاپ بروشور
طراحی و چاپ بروشور

طراحی و چاپ بروشور در اصفهان

طراحی و چاپ پیکسل در اصفهان
طراحی و چاپ پیکسل در اصفهان

طراحی و چاپ پیکسل|پیکسل تبلیغاتی|مرکز تخصصی چاپ پیکسل در اصفهان

طراحی پیکسل|چاپ پیکسل
طراحی پیکسل|چاپ پیکسل

چاپ پیکسل در اصفهان|طراحی پیکسل|پیکسل تبلیغاتی

طراحی و چاپ پیکسل
طراحی و چاپ پیکسل

چاپ پیکسل در اصفهان|پیکسل تبلیغاتی|پیکسل فوری|پیکسل مذهبی

طراحی و چاپ کارت پرسنلی
طراحی و چاپ کارت پرسنلی

کارت شناسایی دبستان راه نوین نوید

چاپ کارت پرسنلی در اصفهان|کارت شناسایی|چاپ کارت گارانتی|چاپ کارت pvc در اصفهان
طراحی و چاپ کارت شناسایی

طراحی و چاپ کارت شناسایی انجمن کارشناسان تجهیزات دندانپزشکی استان اصفهان

تابلو راهنما دیواری|تابلو سردرب اتاق|تابلو راهنمای طبقات
تابلو راهنما دیواری|تابلو سردرب اتاق|تابلو راهنمای طبقات
تابلو سردرب اتاق|تابلو راهنما
تابلو سردرب اتاق|تابلو راهنما
اتیکت سینه در اصفهان|نشان سینه|بج سینه|بج|
اتیکت سینه در اصفهان|نشان سینه|بج سینه|بج|

اتیکت سینه در تهران|اتیکت سینه در اصفهان| اتیکت سینه در مشهد|

بج سینه هتل عباسی اصفهان|ساخت بج سینه در اصفهان
بج سینه هتل عباسی اصفهان|ساخت بج سینه در اصفهان

بج سینه|نشان سینه|ساخت بج سینه در اصفهان|بج سینه فلزی|

بج سینه گروه ساختمانی فرزین|بج سینه فلزی
بج سینه گروه ساختمانی فرزین|بج سینه فلزی
طراحی کارت ویزیت شیشه ای|چاپ کارت شفاف
طراحی کارت ویزیت شیشه ای|چاپ کارت شفاف
اتیکت پرسنلی داروخانه|ساخت اتیکت پزشکی
اتیکت پرسنلی داروخانه|ساخت اتیکت پزشکی

اتیکت فلزی لباس|ساخت اتیکت اسم|سفارش اتیکت پزشکی

کارت ویزیت شیشه ای نیمه شفاف دکتر مهرابی
کارت ویزیت شیشه ای نیمه شفاف دکتر مهرابی

کارت ویزیت نیمه شفاف|قابلیت طلاکوب و نقره کوب و چاپ رنگی

کارت ویزیت شیشه ای نیمه شفاف با چاپ طلاکوب لوگو
کارت ویزیت شیشه ای نیمه شفاف با چاپ طلاکوب لوگو

با قابلیت چاپ طلاکوب و نقره کوب

کارت ویزیت شیشه ای نیمه شفاف مترولند
کارت ویزیت شیشه ای نیمه شفاف مترولند

طراحی و چاپ کارت ویزیت شیشه ای شفاف و نیمه شفاف

کارت ویزیت لمینت استخوانی برجسته
کارت ویزیت لمینت استخوانی برجسته

جنس ضخیم|قابلیت برجستگی لوگو یا متن|شیک و خاص

کارت ویزیت لمینت استخوانی طلاکوب برجسته
کارت ویزیت لمینت استخوانی طلاکوب برجسته

قابلیت طلاکوب یا نقره کوب|یووی برجسته در دو طرف کارت

کارت ویزیت استخوانی طلاکوب برجسته
کارت ویزیت استخوانی طلاکوب برجسته

امکان طلاکوب دورو|امکان یووی برجسته دورو|

طراحی و چاپ لیوان کاغذی گروه سرمایه گذاری نیکان
طراحی و چاپ لیوان کاغذی گروه سرمایه گذاری نیکان

چاپ انواع لیوان کاغذی با طرح دلخواه

ساخت بج سینه فلزی شهرداری نجف آباد
ساخت بج سینه فلزی شهرداری نجف آباد

ساخت انواع بج سینه با طرح دلخواه|فلزی|چاپی|و …

چاپ برچسب اموال شرکت آسیا پلاستیک هوپاد
چاپ برچسب اموال شرکت آسیا پلاستیک هوپاد

انواع برچسب اموال با سایز مختلف،چاپ رنگی و سیاه سفید

چاپ برچسب پلمپ و گارانتی فروشگاه کنسول لند
چاپ برچسب پلمپ و گارانتی فروشگاه کنسول لند

انواع برچسب امنیتی،برچسب گارانتی،هولوگرام و …

پلاک آلومنیومی با قابلیت چاپ رنگی گروه دکا
پلاک آلومنیومی با قابلیت چاپ رنگی گروه دکا

انواع پلاک آلومنیومی،استیل و .. با چاپ رنگیو پشت چسبدار

چاپ کارت شناسایی روزنامه اصفهان زیبا
چاپ کارت شناسایی روزنامه اصفهان زیبا

مرکز تخصصی چاپ انواع کارت شناسایی و پرسنلی

کارت ویزیت سلفون مخملی
کارت ویزیت سلفون مخملی

طراحی وچاپ کارت مخملی خدمتی نوین از منجی گرافیک

نوشته های مرتبط

×

سلام

اگر سوالی دارید از ما بپرسید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟