طراحی گرافیک از ایده پردازی تا اجرای پروژه های تبلیغاتی | نمونه کارها | هزینه آنلاین
031-32640997

مرکز تخصصی چاپ کارت قرعه کشی|چاپ کارت مسابقه|چاپ کارت اسکرچ

تولید انواع کارت رمزدار- کارت گارانتی-کارت های اشتراک-کارت جایزه-کارت قرعه کشی و ...

کارت اسکرچ دار

امروزه کارت های چاپ اطلاعات متغیر و اسکرچ دار یکی از نیازهای اساسی در بازار چاپ و تبلیغات شده است. در بسیاری از موارد صاحبان صنایع و خدمات مختلف نیاز به ابزارهایی دارند که بتوانند همگام با روش های نوین تبلیغات و بازاریابی خدمات خود را به بازار عرضه کنند.

کارت های فعال سازی نرم افزارهای مختلف، کارت های وفاداری مشتریان و کارت های اسکرچ دار جهت قرعه کشی جزو ابزارهای نوین تبلیغات هستند.

مجموعه منجی این نیاز اساسی بازار چاپ و تبلیغات را با خدمات نوین و کیفیت مطلوب پاسخگو می باشد.

– اگر محصولی دارید که می خواهید به طور مستقیم با مشتری های خود در تماس باشید.

– اگر کد و اطلاعات محرمانه ای دارید که فقط مصرف کننده نهایی قرار است آن را داشته باشد.

– اگر ارائه کننده نرم افزار و خدمات خاصی هستید که برای وارد شدن به سایت باید کد و رمز خاصی داشت.

– اگر نیاز به لیبل و کارت اسکرچ دار دارید و یا می خواید بارکد و کدهای محصولات خود را بر روی لیبل و یا کارت های مختلف چاپ کنید .

چاپ کارت گارانتی

اعطای کارت گارانتی از طرف فروشنده باعث جلب اعتماد بیشترمشتری به محصولات و خدمات شما خواهد شد و جنبه اطمینان بخش دارد . همچنین کارت گارانتی مناسب میتواند موجب به خاطرسپاری برند و نشان تجاری شما در ذهن مشتریان شود.

چاپ کد و اطلاعات متغیر

چاپ اطلاعات متغیر شامل حروف و اعداد فارسی و انگلیسی، سریال بر روی انواع کارت و لیبل. مجموعه منجی قادر به چاپ و تولید انواع کارت ها در ابعاد و جنس های مختلف با روکش های مختلف می باشد. انواع کاغذ، بروشور شامل سریال، کارت مقوایی با روکش سلفون و لمینیت براق، انواع لیبل و کاغذهای پشت چسب دار و انواع کارت های سریال دار در ابعاد مختلف را شامل می شود.

چاپ بارکد

منجی گرافیک توانایی چاپ و تولید اطلاعات کارت به صورت بارکد میله ای و یا QR را نیز دارد. بارکد به وسیله ی دستگاه بارکدخوان قابل خواندن است که این امر باعث تسهیل در شمارش و انبارداری کارت ها می شود.بارکد نوعی اطلاعات عددی و متنی است که به صورت رمز در می آید و با دستگاه بارکدخوان اطلاعات مخفی شده در آن قابل بازیابی می باشد.

چاپ اسکرچ

اسکرچ یک لایه پوشاننده محافظ نقره ای رنگ می باشد که از افشای کد و رمز کارت یا لیبل اسکرچ تا زمان رسیدن به مصرف کننده نهایی جلوگیری می کند. بیشترین مصارف آن در کارت قـــرعه کشی، کارت فعال سازی نرم افزار خاص، کارت شارژ، کارت تلفن، کارت اینترنت، کارت عضویت، کارت تضمین و اصــــــالت کالا، کارت گارانتی، کارت مخــــابرات، گیفت کارت، اپل کارت، کارت تخفیف، لاتاری کارت و … می باشد.

ارسال دیدگاه