روش های پرداخت

پرداخت هزینه های سفارش در منجی گرافیک
روش های پرداخت

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

 • شما برای واریز کردن سفارشات خود می توانید از طریق درگاه بانک ملت موجود در وب سایت با استفاده از همه عابربانک های عضو شتاب هزینه مشخص شده را پرداخت نمایید.
 • اسامی عابر بانک هایی که شما می توانید با استفاده از آنها هزینه سفارشات خود را پرداخت کنید شامل: ملی ، ملت، صادرات ، تجارت ، کشاورزی ، کارآفرینی ، آینده ، شهر ، انصار ، پارسیان ، سامان ، اقتصادنوین ، توسعه صادرات ، پاسارگاد ، صنعت و معدن ، سینا می باشد.

مشخصاتی که شما در هنگام پرداخت خرید خود باید به همراه داشته باشید:

 • شماره ۱۶ رقمی هک شده برو روی کارت بانکی
  رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
 • شما می توانید در صورت نداشتن رمز دوم اینترنتی به دستگاه های خود پرداز بانک صادر کننده کارت بانکی خود مراجعه کنید و اقدامات لازم برای اخذ رمز دوم عابربانک خود اقدام نمائید.
 • کد CCV2 مندرج بر روی کارت بانکی
  تاریخ انقضاء مندرج بروی کارت بانکی
  در صورت تمایل می توانید ایمیل خود را نیز وارد کنید
  وارد کردن اطلاعات کد امنیتی موجود در درگاه بانک

پرداخت از طریق کارت به کارت

کاربرانی که تمایل به پرداخت از طریق درگاه اینترنتی ندارند می تواند از طریق شماره کارت مندرج در پایین صفحه نسب به پرداخت هزینه سفارش خود اقدام نمایند. برای روش پرداخت هزینه سفارش خود به شیوه کارت به کارت می توانید هم از طریق دستگاه های خودپرداز و هم از طریق اینترنت و همراه بانک مبلغ سفارش خود را واریز نمایید.

 • شماره کارت:  ۵۸۹۲-۱۰۱۱-۱۱۷۵-۲۶۴۴
 • عبداله علی رمایی
 • بانک ملت

پس از واریز وجه حتما شماره قبض و یا کد رهگیری را اعلام نمایید. بدیهی است عدم اعلام واریز مبلغ سفارش به منجی گرافیک باعث می گردد تا سفارش شما در پروسه انجام قرار نگیرد.

پرداخت در کارتخوان شرکت

عزیزانی که تمایل دارند به صورت حضوری تشریف بیاورند می توانند مبلغ سفارش خود را به صورت نقد و یا با استفاده از دستگاه کارت خوان شرکت پرداخت نمایند.

توجه : از آنجا که سفارشات چاپی برای هر یک از مشتریان به صورت سفارشی و اختصاصی تهیه می‌شوند و استفادۀ مجدد از آنها، و یا استفاده از آنها برای سایر مشتریان ما امکان پذیر نیست، بنابراین امکان پرداخت در محل وجود ندارد.

×

سلام

اگر سوالی دارید از ما بپرسید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟