طراحی گرافیک از ایده پردازی تا اجرای پروژه های تبلیغاتی | نمونه کارها | هزینه آنلاین
031-32640997

چاپ کارت ویزیت طلاکوب

کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب از جنس گلاسه ۶۰۰ گرم بوده که با روکش ۲۵ میکرون حرارتی مات توسط دستگاه لمینت سرد چسبیده شده است. زیبایی خاص و مقاومت جنس لمینت برجسته طلاکوب  در کنار استفاده از ورقه های طلا زیبایی خارق‌العاده ای به این محصول داده است. علاوه بر همه این موارد از UV برجسته نیز میتوان در کنار طلاکوبی نیز استفاده نمود. از این کارت میتوان در تمامی موارد تبلیغاتی، بازاریابی و مصارف شخصی استفاده نمود.

تنوع چاپ کارت ویزیت طلاکوب

مجتمع چاپ منجی با ابتکاری نوین و بی سابقه در صنعت چاپ، اقدام تولید انواع کارت ویزیت طلاکوب درسایز و جنس های متفاوت نموده است.چاپ کارت ویزیت طلاکوب نیازمند دستگاه های به روز و نیروی متخصص می باشد.جهت دریافت نمونه رایگان کارت ویزیت طلاکوب مانند: کارت ویزیت طلاکوب مربع، و کارت ویزیت طلاکوب لمینت و … با ما تماس بگیرید.

لمینت مات طلاکوب
از جمله کارت ویزیتهایی میباشد که جهت تبلیغات در نوع خاص خود استفاده میشود. این نوع کارت ها که از نوع لمینت گرم، سرد و در قالبهای خاص فانتزی قابل تولید بوده، در اصناف مختلف جهت امور تبلیغاتی و بازاریابی مورد استفاده قرار میگیرند. کارتهای فانتزی در طرحهای دایره، مربع، مثلث، طلاکوب و برجسته در نوع جنس لمینت مات و براق و استخوانی قابل تولید می باشند.
طراحی ویزیت طلاکوب
کارت ویزیت طلاکوب دورگرد همانند کارت های لمینت برجسته می باشد، با این تفاوت که علاوه بر نواحی مورد نظر برجسته شده ، نواحی دیگری هم می توانید انتخاب کنید تا طلاکوب شوند و جلوه خاصی از نام و کسب و کار شما در ذهن بیننده ایجاد کند.طراحی کارت ویزیت طلاکوب باید خلاقانه و حرفه ای باشد و توسط افراد متخصص صورت گیرد.
Development
Design
Marketing

چاپ کارت ویزیت طلاکوب ۲ هفته زمان می برد، امکان طلاکوب کردن هر دو روی کارت ویزیت هست.در این نوع کارت{لمینت برجسته طلاکوب} امکان برجستگی و طلاکوبی هم وجود دارد.چاپ کارت ویزیت طلاکوب در چند نوع:سلفون مات طلاکوب، سلفون مخملی طلاکوب ، لمینت برجسته طلاکوب بزرگ و لمینت برجسته طلاکوب مربعی چاپ می شود.

قیمت کارت ویزیت طلاکوب

سلفون مات طلاکوب
$۱۲۰/۰۰۰

هزار عدد

سایز ۵٫۵*۸٫۵
دورگرد شده
طلاکوب ۲ طرفه
تحویل ۱۵ روزه
یووی برجسته
لمینت برجسته طلاکوب
$۱۶۰/۰۰۰

هزار عدد

سایز ۵٫۵*۸٫۵
دورگرد شده
طلاکوب ۲ طرفه
تحویل ۱۵ روزه
یووی برجسته
لمینت برجسته طلاکوب مربع
$۱۴۰/۰۰۰

هزار غدد

سایز ۵*۵٫۵
دورگرد شده
طلاکوب ۲ طرفه
تحویل ۱۵ روزه
یووی برجسته

نوشته های مرتبط