طراحی گرافیک از ایده پردازی تا اجرای پروژه های تبلیغاتی | نمونه کارها | هزینه آنلاین
031-32640997

چاپ کارت ویزیت شیشه ای|طراحی کارت ویزیت شیشه ای شفاف|

کارت ویزیت شیشه ای شفاف|کارت ویزیت شیشه ای مات|کارت ویزیت ترنسپرنت|کارت ویزیت پی وی سی|

کارت ویزیت شیشه ای شفاف، نیمه شفاف، برجسته،طلاکوب،نقره کوب (کیفیت تضمینی و حرفه ای)

کارت ویزیت شیشه ای  در ۲ نوع شــفاف و نیمه شــفاف عــــــرضـه می گــــــــــردد. چاپ کارت ویزیت شیشه‌ای در سایز ۵٫۵*۸٫۵ سانتیمتر و از جنس PVC 500 و ۷۶۰ میکرون می‌باشد.کارت ویزیت PVC شیشه‌ای شفاف و  نیمه شفاف فقط بصورت یکــــــرو موجود می‌باشد.   آژانس تبلیغات منجی جهت عـــــرضه انواع کارت ویزیت های فانتزی آمــــاده همکاری با همکاران سـراســر کشور می باشد.پس از انتخاب تیراژ فایل خود را در قسمت ســفارش آنلاین بارگــــزاری کرده، یا تلگرام کنید. در صورتی که طراحی هم باید انجام شود .نوشته و متن خودرا روی یک برگه پاکنویس کرده و به آیدی فوق تلگرام کنید. https://t.me/monjigraphic3
پس از واریز بیعانه ، فایل طراحی شده مجددا جهت تاییدیه برای شما ارسال خواهد شد.و سپس چاپ می شود. تعرفه قیمت چاپ کارت ویزیت شیشه ای در انتهای این صفحه موجود هست.

فراموش نکنید کارت ویزیت شیشه ای را فقط با جنس pvc  از ما و سایر همکارانمون بخواهید.چون با جنس های دیگری همچون ترنس لمینت و … با قیمت، ضخامت و کیفیت خیلی پایین پایین تری عرضه میگردد.کارت ویزیت شیشه ای پی وی سی چون با روش افست چاپ میگردد علاوه بر ۴ رنگ اصلی رنگ سفید هم میتوان چاپ نمون یعنی ۵ رنگ قابل چاپ هست.در حالی که در کارت های شیشه ای معمولی رنگ سفید را نمیتوان چاپ کرد.

نکته: زمان تحویل کارت شیشه ای پی وی سی حدودا یک هفته می باشد در حالی که جنس های معمولی یکی ۲ روزه آماده می شود. چون روش چاپ دیجیتال هست و همانطور که گفته شد کیفیت مطلوبی هم ندارد. ما در کانون تبلیغات منجی تمام جنس های کارت ویزیت شیشه ای با جنس pvc چاپ خواهد شد.

کارت ویزیت شیشه ای یکی از جدیدترین نوع کارت ویزیت در بازار چاپ هست، که در چند نوع جنس مختلف مانند شیشه ای براق، نیمه شفاف،  پی وی سی برفکی ،  برجسته، طلاکوب، نقره کوب و ….. موجود است. چاپ کارت ویزیت شیشه ای به صورت ۵ رنگ هم قابل اجرا می باشد ، یعنی غیر از چهار رنگ اصلی رنگ سفید هم به کارت اظافه شده و چاپ خـــواهد شد، که اگــــر با مقداری خلاقیت آمیخته شود کارت های زیبایی طراحی و چاپ خواهند شد.نمونه کارت ویزیت شیشه ای را مشاهده فرمایید.

قیمت کارت ویزیت شیشه ای بستگی به نوع جنس متفاوت می باشد.جهت مشاهده تعرفه  کامل قیمت به منوی لیست قیمت در بالای وب سایت مراجعه فرمایید.در لیست زیر،  قیمت تعدادی از آنها درج شده، درصورتی که تعداد یا جنس مورد سفارش شما موجود نبود لطفا با شماره های شرکت یا با تلگرام جهت استعلام و سوالات احتمالی در ارتباط باشید.

 

قیمت کارت ویزیت شیشه ای

نیمه شفاف(مات)
تومان۱۶۶/۰۰۰

تعداد ۵۰۰ عدد

۵۰۰ میکرون pvc
سایز بعد از برش ۸٫۵*۵٫۵
امکان برجسته کردن نوشته ها
امکان طلاکوب و نقره کوب
تحویل ۱۰ روزه
نیمه شفاف (مات)
تومان۳۰۳/۰۰۰

تعداد ۱۰۰۰ عدد

۵۰۰ میکرون pvc
سایز بعد از برش ۸٫۵*۵٫۵
امکان برجسته کردن نوشته ها
امکان طلاکوب و نقره کوب
تحویل ۱۰ روزه
شفاف برجسته
امکان چاپ رنگ سفید
جدید
تومان۴۹۰/۰۰۰

تعداد ۱۰۰۰ عدد

۵۰۰ میکرون pvc
سایز بعد از برش ۸٫۵ * ۵
امکان برجسته کردن نوشته ها
امکان طلاکوب و نقره کوب
تحویل ۱۵ روزه
تمام شفاف ضخیم
تومان۴۸۵/۰۰۰

تعداد ۱۰۰۰ عدد

۷۶۰ میکرون pvc
سایز بعد از برش ۸٫۵*۵٫۵
امکان برجسته کردن نوشته ها
امکان طلاکوب و نقره کوب
تحویل۲۰ روزه

زمان تحویل کارت ویزیت شیشه ای به طور متوسط ۷ روز کاری می باشد .دارای گارانتی بهترین قیمت و کیفیت

بهترین نوع کارت ویزیت شیشه ای از جنس پی وی سی بوده که در برابر آب و پارگی و ماندگاری مقاوم بوده و کارتی خاص و منحصر به فرد است.

جهت استعلام قیمت یا مشاوره رایگان در زمینه طرح کارت ویزیت شیشه ای با ما تماس بگیرید یا از طریق آیدی تلگرام با ما در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط

1 دیدگاه

عال بود. دستتون درد نکنه

تشکر.مرسی ک هستین

گذاشتن باسخ