طراحی گرافیک از ایده پردازی تا اجرای پروژه های تبلیغاتی | نمونه کارها | هزینه آنلاین
031-32640997

ساخت بج سینه

بج سینه در اصفهان ،نشان سینه، اتیکت سینه، گل سینه،تولید پیکسل
بج سینه یا همان نشان سینه نمادی از وابستگی اشـخاص به ارگان و سـازمان خــود است. این محصول با عناوین دیگری همچون اتیکت سینه ، سنجاق سینه و گل سینه نیز شناخته می شود . در همین راستا گروه تبلیغات منــــــجی افتخار دارد با طراحی و ســــاخت صــدها نمونه از این محصول برای ســـازمانها و ارگانهای دولتی و خصوصی یکی از پیشگامان تولید این محصول باشد.افتخار ما همکاری با بیش از ۱۶۰۰ شرکت ، موسسات و سازمان های دولتی و خصوصی است.
کانون آگهی و تبلیغات منجی با تولید بج سینه برای اولین بار در اصفهان ،سعی بر این دارد تا محصولی با کیفیت و قیمتی مناسب به دست مشتریان گرامی برساند.
ساخت بج سینه : بج سینه در چند جنس و مدل های متفاوت تولید می گردد. بج سینه فلزی درجه ۱ با روکش آب طلا یا آب نقره که از کیفیت بالایی برخوردا بوده و طبق فایل لوگو شما طراحی و اماده می گردد. بج سینه های پلکسی یا مولتی که پلاستیکی هستند و با روکش نقره ای یا طلایی هستند که از کیفیت و قیمت پایین تری نسبت به بج سینه فلزی قرار دارند. و تعداد زیر ۱۰ عدد هم امکان پذیر هست.و در زمان کم مثلا ۲ روز کاری قابل تولید است.
سفارش بج سینه
حداقل تعداد سفارش بج سینه فلزی ۱۰ عدد می باشد. قیمت بج سینه هر عدد از ۱۲/۰۰۰ تومان الی ۲۰/۰۰۰ تومان متغیر می باشد،بسته به میزان برشـــکاری، نوع ورق استفاده شـــده و میـــــزان ظــــریفکاری بج سینه قیمت تعین می گردد.ضمنا تعداد های بالا قیمت کاهش می یابد.هر چه تعداد بیشتر باشد قیمت کاهش میابد. جهت استعلام قیمت تمام شده بج طرح یا لوگو یا نمونه خود را به ایمیل monjigraph@yahoo.com ا یا به شماره ۰۹۱۳۹۰۹۲۸۶۳ تلگرام فرمایید تا قیمت دقیق اعلام شود
زمان تحویل بج سینه فلزی (بج سینه استاندارد)
بســــته به میــزان برش کاری و زمان چاپ و انجام کار از ۲ روز الی ۷ روز کاری آمـــاده می شود که تعــــداد روی زمان کار زیاد تاثیر گذار نیست.افتخار ما همکاری با بیش از ۱۶۰۰ شرکت ، موسسات و سازمان های دولتی و خصوصی است.
قیمت بج سینه

 

۱۰ عدد
تومان۲۰/۰۰۰

هر عدد

آبکاری طلایی و نقره ای
برشکاری طبق طرح
رنگ آمیزی طبق طرح
روکش کریستالی
تحویل ۷ روزه
۱۵ عدد
تومان۱۸/۰۰۰

هر عدد

آبکاری طلایی و نقره ای
برشکاری طبق طرح
رنگ آمیزی طبق طرح
روکش کریستالی
تحویل ۷ روزه
۲۰ عدد
بهترین طرح قیمت / مقدار
ویژه
تومان۱۶۰۰۰

هرعدد

آبکاری طلایی و نقره ای
برشکاری طبق طرح
رنگ آمیزی طبق طرح
روکش کریستالی
تحویل ۷ روزه
۵۰ عدد
تومان۱۰/۰۰۰

هر عدد

آبکاری طلایی و نقره ای
برشکاری طبق طرح
رنگ آمیزی طبق طرح
روکش کریستالی
تحویل ۷ روزه

قیمت های فوق یک قیمت حدودی و متوسط برای اکثر بج های سینه می باشد.جهت تعداد های متغیر و قیمت دقیق لطفا نمونه لوگو یا طرح خود را برای ما از طریق ایمیل یا تلگرام ارسال فرمایید.

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما در انتخاب مناسب طرح و نوع بج سینه انتخابی شما می باشند.

نوشته های مرتبط

گذاشتن باسخ