تماس با ما : 03132640997 ده خط ویژه

کتاب دانشنامه کانون های آگهی و تبلیغات اصفهان

یک کلیک، یک تماس : فاصله ما و شما

امروزه هر کسب و کاری که داشته باشد باید تبلیغات و بازاریابی را جدی بگیرید تا بتوانید در بین رقبا متمایز باشید.گروه تبلیغات منجی از طراحی تا چاپ و رساندن پیام شما دست مخاطب، در کنار شماست. همین حالا تماس بگیرید یا جهت سفارش آنلاین کلیک کنید.

رضایتمندی بیش از ۵۰۰۰ مشتری اتفاقی نیست !

طراحی گرافیک
۸۰%
کیفیت چاپ
۷۵%
رضایت مشتری
۹۸%
سرعت چاپ
۷۵%
تحویل به موقع
۹۲%

 دانشنامه اطلاعات کانون های آگهی و تبلیغات استان اصفهان

کتاب جامع کانون های آگهی و تبلیعات اصفهان

کتاب دانشنامه اطلاعات کانون های آگهی و تبلیغات به سفارش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، توسط آژانس تبلیغاتی حاشیه گرافیک تهیه و تدوین شد. محتوای این کتاب شامل اطلاعات تمامی کانون های آگهی و تبلیغات فعّال و دارای مجوز استان اصفهان می باشد. اطلاعاتی چون مشخصات مدیران، راه های ارتباطی و معرفی فعالیت های اصلی و تخصصی آنهاست. این کتاب بر خلاف موارد مشابه چاپ شده در گذشته، تمام اطلاعات با کمال صحت و سقم به صورت حضوری در مکان و دفتر کانون ها جمع آوری شده و پس از تائید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به چاپ خواهد رسید. در واقع بر خلاف رویه قبلی ها این کتاب خالی از هرگونه اغراق و زیاده گویی می باشد.

کانون آگهی و تبلیغات منجی هم به عنوان یکی از کانون های موفق در زمینه چاپ و تبلیغات صفحه اختصاصی خود را تحت عنوان نشانتان را به رخ بکشید که اشاره به تولید و ساخت بج سینه، نشان سینه، اتیکت سینه و پیکسل دارد را به چاپ رسانده است.

در صورتی که در مورد ساخت و تولید بج سینه و یا سفارش و قیمت آن سوالی دارید ، روی لینک فوق کلیک کنید.

ارسال دیدگاه