تماس با ما : 03132640997 ده خط ویژه

6 سایت برتر دانلود آیکون رایگان

بهترین سایت دانلود آیکون|دانلود آیکون برای طراحی سایت|دانلود رایگان آیکون های زیبا|دانلود رایگان آیکون لایه باز|دانلود رایگان آیکون های سه بعدی

۶ سایت برتر دانلود رایگان آیکون

در این مقاله ۶ سایت رایگان دانلود آیکون را معرفی خواهیم کرد. آیکون یک نمایش گرافیکی کوچک از یک برنامه ، ویژگی یا فایل است. آیکون ها به کاربران کمک می کنند تا سریعاً نوع فایل را تشخیص دهند.آیکون باید واضح و به راحتی قابل تشخیص باشد . شکل آن باید ساده با خطوط تمیز ، بدون جزئیات زیاد در طراحی باشد.

۱. سایت www.flaticon.com

سایت www.flaticon.com ، یکی از بهترین سایت های دانلود آیکون است که با عضو شدن در این سایت میتوانید به میلیون ها آیکون با موضوعات مختلف دسترسی داشته باشید. (این سایت باید با فیلترشکن بازشود)

۲. سایت thenounproject.com

سایت thenounproject.com ، یکی از بهترین سایت ها در زمینه دانلود آیکون و عکس های باکیفیت است.این سایت دارای ۳ میلیون آیکون با موضوعات مختلف است.در کنار کادر جستجو دو گزینه icon و photo است که با انتخاب هرکدام میتوان به میلیون ها آیکون و عکس دسترسی داشت.

۳. سایت iconscout.com

سایت iconscout.com ، یکی از سایت های محبوب دانلود آیکون است.این سایت شامل میلیون ها آیکون،تصاویر گرافیکی،تصاویر ۳ بعدی و انیمیشن می باشد.این سایت برای طراحی سایت بسیار توصیه می شود.

۴. سایت www.iconfinder.com

سایت iconfinder.com ، یکی از بزرگترین سایت های دانلود آیکون است.این سایت دارای فیلترهایی است که شما را در جستجوی دقیق تر یاری می کند.همچنین میتوانید در صفحه ادیت این سایت ویرایش هایی روی آیکون موردنظرتان انجام دهید و سپس آن را دانلود نمایید.

۵. سایت www.svgrepo.com

سایت www.svgrepo.com، یکی از سایت های دانلود آیکون است که شامل دسته بندی های مختلف است.

۶. سایت freeicons.io

سایت freeicons.io ، یکی از بهترین سایت ها در زمینه دانلود آیکون است.با جستجو آیکون موردنظر خود میتوانید فیلترهای مختلفی از آیکون مورد جستجوی خود شامل سه بعدی بودن،تک رنگ و… را مشاهده فرمایید.همچنین فرمت های مختلفی از آیکون مانندPNG،PSD و…را میتوانید دانلود کنید

ارسال دیدگاه


×

سلام

اگر سوالی دارید از ما بپرسید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟