طراحی گرافیک از ایده پردازی تا اجرای پروژه های تبلیغاتی | نمونه کارها | هزینه آنلاین
031-32640997

طراحی وب سایت

طراحی سایت موفق، چیزی بیشتر از به کار بردن تصاویر زیبا و جذاب است؛ با رعایت اصول طراحی سایت شرکتی خود می توانید از موفقیت شغلی تان اطمینان حاصل کنید.

چرا طراحی وب سایت ؟

حتی اگر همه جنبه های زیبایی را در طراحی سایت  خود رعایت کرده باشید، باز باید مطمئن شوید که تاثیرگذاری لازم را بر روی بیننده دارد. این جا اهمیت محتوا در طراحی وب سایت شرکتی مشخص می شود؛‌ مردم به محتوای سایت شما مراجعه می کنند تا چیزی یاد بگیرند. پس اگر نتوانید به درستی به این نیاز پاسخ بدهید، به همان سرعتی که وارد سایت شما شده اند، می روند. هر اندازه هم که طراحی سایت شرکتی شما جذاب باشد، اگر نتواند نیاز مخاطب را رفع کند، به زودی در حفظ مخاطبان دچار مشکل می شود. از سوی دیگر، ارتقای رتبه هر وب سایت در گوگل، بستگی تاثیری دارد که بر روی موتورهای جستجو می گذارد. مهم ترین راه برای افزایش رتبه سایت این است که با به کار بردن محتوای مناسب در طراحی وب سایت، موتورها را در سایت خود نگه دارید تا متقاعد شوند که طراحی وب سایت شرکتی شما لیاقت رسیدن به صفحه اول جستجوی اینترنتی را دارد.

طراحی سایت شامل برنامه ریزی، طراحی و ساخت و در نهایت تولید محتوا است که این روند شامل صدها مرحله پیچیده است. چنانچه این مراحل به درستی سازماندهی نشوند، طراحی وب سایت شرکتی خروجی ممکن است چیزی که مورد انتظار ما بوده است، نباشد. جزئیاتی وجود دارند که در طراحی سایت شرکتی مهم هستند مثل این که در چه تجارتی هستید، چه هدفی را دنبال می کنید و چه طیف از مخاطبان را مد نظر دارید. بررسی درست زمینه کاری شما و شناخت درست از مخاطبان تان در واقع برای طراح سایت شما تعیین می کند که چه قالب و گرافیکی مناسب با نیاز شما و مخاطبان تان است و برای تولید محتوا در طراحی وب سایت شرکتی شما باید از چه زبانی استفاده کند. البته باید به خاطر داشت که طراحی سایت شرکتی موفق، چیزی بیشتر از به کار بردن تصاویر زیبا و جذاب است.

وقتی مشتریان به سایت شما سر می زنند، به دنبال اطلاعات صریح و مستقیم درباره تجارتی هستند که شما و مشتریان تان در آن زمینه فعالیت می کنید. به کار بردن گرافیک و رنگ ها و قالب های مناسب در طراحی سایت ، در ایجاد حس خوب و مثبت در مشتری در اولین بازدید از صفحه اصلی موجود در طراحی سایت شرکتی شما به وجود می آید. به عبارت دیگر، طراحی گرافیکی مناسب در طراحی وب سایت شما، نخستین قدم در ایجاد ارتباط با مخاطب است. با گسترش دانش و توسعه روز افزون راه حل های آنلاین در زمینه طراحی سایت، این امکان به وجود آمده است که بتوانیم برای انواع شرکت ها در تجارت های مختلف، طراحی سایت شرکتی را با ویژگی های منحصر به فرد آن تجارت هم سو کنیم. طراحی وب سایت شرکتی شاید کار ساده ای به نظر برسد؛ چند نفر دور هم جمع می شوند و با استفاده از چند قالب و طراحی قبلی اقدام به طراحی سایت شرکتی می کنند! اما موضوع به این سادگی ها هم نیست!

چرا طراحی وب سایت

 

پشتبان شبکه های اجتماعی

طراحی سایت  شما پشتیبان خوبی برای شبکه های اجتماعی تان است. هیچکس نمی تواند اهمیت شبکه های اجتماعی را انکار کند! طی سال های اخیر و با نفوذ روزافزون اینترنت در زندگی افراد، بازاریابی شبکه های اجتماعی به یکی از روش های حیاتی در تبلیغات و بازاریابی تبدیل شده است. طراحی سایت شرکتی می تواند به خوبی شبکه های اجتماعی تان را پوشش دهد

برند سازی حرفه ای

طراحی وب سایت شرکتی، سازمانی و تجاری می تواند یکی از مهم ترین روش ها برای برندینگ محسوب شده و در اصل اولین گام در برندسازی اینترنتی کسب و کار شما باشد. در زمینه برندسازی شرکتی نیز، طراحی سایت شرکتی با توجه به خصوصیت اعتبار بخشی آن، می تواند محبوبیت و مطلوبیت برند شما را در جامعه و در بین همکاران و شرکای حرفه ای شما تضمین کند.

شناسنامه اینترنتی شما

طراحی سایت در واقع نوعی شناسنامه اینترنتی کسب و کار شما است و می تواند نام و فعالیت هایتان را به درستی به مخاطبان معرفی کند. طراحی سایت شرکتی باعث می شود تا بتوانید در رقابت با سایر شرکت های مشابه، خود را در دیدرس مخاطبان و مشتریان قرار داده و به این ترتیب شانس خود را برای گرفتن سهم بیشتر از بازار رقابتی کسب و کارتان افزایش دهید.

قوی و حرفه ای جلوه کنید

طراحی وب سایت شرکتی، شخصی،فروشگاهی و… باعث می شود تا مخاطب به  شما به چشم یک مرجع قابل اعتماد نگاه کند! اهمیت طراحی سایت در این است که اعتماد مخاطب را جلب می کند و به  شما وجهه قانونی بیشتری می دهد. بسیای از افراد در زمان تصمیم گیری برای همکاری با یک شرکت خاص، برای بررسی اعتبار آن به آدرس سایت شرکت سر می زنند.

 

به روز رسانی و آنالیز سایت

پس از طراحی سایت ، ما در تمامی مراحل به روز رسانی سایت و تولید محتوا به صورت مداوم در کنارتان هستیم. با این کار، طراحی سایت شرکتی شما هم در جلب نظر مشتری موفق تر و هم رتبه سایت تان در صفحات جستجوی گوگل ارتقا پیدا خواهد کرد.

 تجربه کاربری خوب

طراحی سایت شما باید به گونه ای باشد که مشتری از سر زدن به آن حس خوبی پیدا کند. تحقیقات نشان داده اند که میزان لذت بردن کاربر از ظاهر و طراحی سایت شرکتی شما، می تواند بر روی میزان رضایت او از محصولات شما نیز تاثیر بگذارد.

طراحی کاربر پسند

مهم ترین هدف شما از طراحی سایت ، جلب نظر مشتری و همراه کردن او با خودتان است. طراحی سایت شرکتی به صورت کاربرپسند و ساده باعث می شود تا مخاطبان با سایت شما راحت تر ارتباط برقرار کرده و با آن همراه باقی بمانند.

 

آمار در سال گذشته

تعداد پروژه های انجام شده طراحی وب و اپلیکیشن

0
تحویل
0
پروژه های انجام شده
0
مشتریان خوشحال
0
سئو

 

در پایان می توان گفت که از نظر اصول و اساس عملکرد، طراحی سایت شما باید بتواند تجربه کاربری مناسب را برایتان به ارمغان بیاورد؛ دسترسی های آسان و منوهای ساده به بازدید کنندگان کمک می کند تا به راحتی از سایت شما استفاده کنند. به این ترتیب طراحی وب سایت شما موفق می شود که تجربه سرزدن به سایت شما را تبدیل به تجربه ای خوب و شیرین برای مخاطب کند. قابلیت استفاده یکی از ارکان مهم طراحی وب سایت است. وقتی مخاطب بتواند به سادگی با سایت شما کار کند، با شما همراه مانده و به طور مرتب به سایت شما سر خواهد زد. تجربه ثابت کرده است که هرچقدر افراد با یک وب سایت در ارتباط باقی بمانند، احتمال این که از محصولات و خدمات همان وب سایت استفاده کنند، افزایش می یابد.

تعدادی از نمونه کارهای طراحی شده توسط گروه تبلیغات منجی، جهت مشاهده وب سایت، روی عکس هر کدام جداگانه کلیک کنید.

 

جهت استعلام قیمت طراحی سایت و مشاوره با کارشناسان ما همین الان تماس بگیرید. یا به صورت آنلاین استعلام قیمت نمایید.

نوشته های مرتبط