طراحی گرافیک از ایده پردازی تا اجرای پروژه های تبلیغاتی | نمونه کارها | هزینه آنلاین
031-32640997

طراحی لوگو,طراحی آرم

طراحی لوگو شما باید قدرت حضور در بازار را داشته و بلافاصله توسط مخاطبان شما تشخیص داده شود. یک راه بسیار مناسب برای انجام این کار، عدم استفاده نشان های عمومی، تصاویر و یا آیکون های تکراری است. در حالی که لوگو باید معرف کسب و کار شما باشد ولی در عین حال نشان دادن محصول یا خدماتی که شما فراهم می کنید در لوگو الزامی نیست. استفاده از خلاقیت بالا، طراحی نوشتاری حرفه ای و تایپوگرافی نیز می تواند، ضمن اضافه کردن اعتبار به طرح لوگو، به منحصر به فرد بودن نام تجاری شما نیز کمک کند.

اگر چه طراحی لوگو شما شاید به طور مستقیم  نشان دهنده ی محصولات و یا خدمات شما نباشد، اما به طور یقین باید هدفی در مورد ارزش ها و فرهنگ شرکت شما را منعکس کند.

عنوان:

نمونه کار های طراحی لوگو.

نوع :

تایپوگرافی.

توضیحات:

ویژگی های یک لوگوی حرفه ای چیست.

 

تعرفه طراحی لوگو

پلن یک
تومان۱۰۰/۰۰۰

لوگو تایپ(نوشتاری)

یک طرح اولیه
ویرایش ۲ بار
امکان ارائه طرح جدید
هدیه ویژه
تحویل ۳ روزه
پلن دو
تومان۲۵۰/۰۰۰

لوگو(نماد و نشانه)

۲ طرح اولیه
ویرایش ۳ بار
امکان ارائه طرح جدید(۲مرتبه)
هدیه ویژه طراحی کارت ویزیت
تحویل ۳ روزه
پلن سه
مناسب فروشگاه ها،کسب و کار کوچک
جدید
تومان۱/۰۰۰/۰۰۰

لوگو+لوگوتایپ

۳ طرح اولیه
ویرایش نامحدود کلیات و جزئیات
امکان ارائه طرح جدید
هدیه ویژه طراحی اوراق اداری
تحویل ۳ روزه
پلن چهار
تومان۲/۵۰۰/۰۰۰

لوگو+لوگو تایپ

پنج طرح اولیه
ویرایش نامحدود کلیات و جزئیات
امکان ارائه طرح جدید
هدیه ویژه طراحی اوراق اداری
تحویل ۱۰ روزه

لوگو یک راه حل علمی و اثبات شده برای معرفی موثر، جذب مشتری، ماندگاری برند و نهایتا بالا بردن میزان فروش است. یک لوگوی حرفه ای و استاندارد می تواند برند شما را متمایز جلوه داده و در اعماق ذهن مخاطبین رسوب نموده و برند شما را اصیل و قابل اعتماد جلوه دهد.

منجی گرافیک پس از بررسی بازار هدف برند شما اقدام به طراحی لوگو طبق استانداردهای علمی برندینگ می نماید ، طراحی لوگو آنگونه که بین شما و مخاطبان شما یک پل ارتباطی مستحکم برقرار نموده و سهمی شایان در پیشبرد اهداف برندینگ شما بردارد.

تقاضا برای طراحی لوگو

لوگو بعنوان نماد یک برند،  به صورت مستقیم  بر روند رشد آن کسب و کار موثر است. لذا تقاضا برای طراحی لوگو روز به روز در حال افزایش می باشد .

طراحی لوگو در حالت استاندارد ، موجب شکل گیری احساسات فردی شده و حتی برای کسانی که با یک برند آشنایی کامل ندارند ، در جهت مراجعه به محصول یا خدمات آن برند می تواند ترغیب کننده باشد.

طراحی لوگو بعنوان اولین و مهمترین گام در پروسه خلق هویت بصری برند ، زیربنای کلیه فعالیت های بعدی برندسازی میباشد و تغییر آن پس از استفاده به معنای صرف هزینه های مادی و معنوی برای یک برند میباشد .

شما میتوانید سفارش طراحی لوگو را به صورت تلفنی و یا با ارسال فرم زیر و ارائه مشخصات مربوط به لوگو در سریعترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار خواهیم نمود و لوگوی حرفه ای را تقدیم شما خواهیم نمود.