تماس با ما : 03132640997 ده خط ویژه

مرکز تخصصی چاپ پیکسل سنجاقی، جاسوئیچی، مگنتی

مرکز تخصصی چاپ پیکسل سنجاقی ، پیکسل سرکلیدی، پیکسل مگنتی

ایده آل برای هرنوع کسب وکار

پیکسل ایده ای موفق برای معرفی کار و فعالیت شماست. …
چاپ پیکسل با طرح دلخواه شما.
چاپ روی پیکسل با بهترین کیفیت.
چاپ عکس دلخواه روی پیکسل ، محدودیت رنگ ندارد زیرا چاپ تصویر دلخواه روی پیکسل ، دیجیتالی است و امکانات لازم برای انتخاب آزادانه جهت چاپ طرح دلخواه روی پیکسل را به شما می دهد.
اندازه پیکسل در شرایط فعلی ، پیکسل ۲۷ میلیمتری،۳۲ میلیمتری ، پیکسل ۴۴ میلیمتری و پیکسل ۵۰ میلیمتری است.
چاپ پیکسل ها در انواع سوزنی ، مگنتی و مدل جاسوئیچی ارائه می شوند . همچنین می توانند به صورت پیکسل پشت فلزی یا پیکسل پشت پلاستیکی باشند.
چاپ پیکسل زمان کمی می برد و مدت زمان چاپ پیکسل کوتاه است . در واقع برای تولید پیکسل ، باید ساخت پیکسل با تیراژ چند هزار عددی در روز را در نظر داشت.
قیمت چاپ پیکسل بسته به تیراژ کار و ابعاد پیکسل تعیین می شود و لیست قیمت پیکسل برای ساخته شدن ، دشواری های خاص خود را دارد.
هرچند که انواع مربعی شکل از پیکسل نیز وجود دارد ولی در شرایط فعلی فقط پیکسل دایره ای یا پیکسل گرد موجود است .
طرفداران چاپ پیکسل یکدست نیستند و عده ای چاپ پیکسل ۲۷ میلیمتری ، عده ای چاپ پیکسل ۴۴ میلیمتری و عده ای هم چاپ پیکسل ۵۰ میلیمتری را می پسندند.
جهت عمر بیشتر پیکسل ها ، یک لایه سلفون مات یا براق به انتخاب مشتری روی پیکسل ها پس از چاپ کشیده می شود.
چاپ پیکسل به شکل دیجیتال انجام می شود و از این رو محدودیتی به لحاظ رنگ در چاپ پیکسل وجود ندارد.
کاربری پیکسل ها متنوع و متفاوت است . پیکسل ها می توانند روی کیف ، روی کفش و در عادی ترین و مرسوم ترین حالت ، روی سینه لباس قرار گیرند ؛ پیکسل ها جدی ترین رقیب بج سینه فلزی به حساب می آیند زیرا بسیاری از محدودیت های چاپ بج سینه در چاپ پیکسل وجود ندارد .
حداقل تیراژ قابل سفارش برای پیکسل ، ۵۰ عدد است و از این بابت که نمی توانیم سفارش های زیر پنجاه عدد پیکسل را برای ثبت بپذیریم ، پیشاپیش عذرخواهی می نماییم.
یکی از پرکاربرد ترین موارد مصرف پیکسل ها برای استارت آپ ( استارتاپ ) ها است و منجی گرافیک برای این مدل های نوپا و نوآور عرصه راه اندازی کسب و کار ها ، تخفیف ویژه چاپ پیکسل در نظر گرفته است.
پیکسل تبلیغاتی بسیار رایج است . سازمان ها با تولید پیکسل تبلیغاتی ، هم به مخاطبان و مشتریانشان پیکسل هدیه میدهند و تبلیغ با پیکسل برایشان محقق شده است.
قیمت پیکسل مستقیماً بر اساس تعداد پیکسل های سفارش تعیین می شود . از طرفی تفاوت چندانی بین قیمت سایز های پیکسل نیست و به همین دلیل ، لیست قیمت پیکس ، مستقیماً تابع تعداد سفارش چاپ پیکسل است . مزیتی که پیکسل ها دارند این است که بر خلاف سایر انواع چاپ ، زمان تحویل فوری سفارش ، تاثیری بر تعیین قیمت آن نمی گذارد.
برای سفارش چاپ پیکسل ، طرح دلخواه خود را به ایمیل یا تلگرام ارسال نمایید.
فراموش نشود که فرمت عکس برای چاپ پیکسل تبلیغاتی باید  jpg  باشد.

.

نوشته های مرتبط