طراحی گرافیک از ایده پردازی تا اجرای پروژه های تبلیغاتی | نمونه کارها | هزینه آنلاین
031-32640997

چاپ ساک دستی|چاپ ساک خرید|چاپ پلاستیک|

چاپ ساک دستی کاغذی،ساک خرید پارچه ای و...

چاپ انواع ساک دستي تبليغاتي
ساک دستي، علاوه بر کارايي به عنوان يک ابزار بسته‌بندي و حمل کالا، در بسياري موارد به عنوان نوعي هديه تبليغاتی، توانسته جايگاه خوبي در عرصه تبليغ و ترويج برند بازي نمايد. علی رغم قدمت نه چندان زياد استفاده فراگير از اين کالا در سطح جامعه، تا کنون نام‌هاي متنوعی به آن اطلاق شده است. از قبيل «ساک دستي»، «ساک خريد»، «بگ شاپ (Bag Shop)»، «شاپينگ بگ(Shopping Bag)» و غيره. ساک دستی تبليغاتی اغلب در موارد زير کاربرد دارد: شايان ذکر است اين کالا خود به تنهايي در دست هر فرد مي‌تواند نقش يک بيلبورد تبليغاتي متحرک را ايفا نمايد که طبيعتاً نقش بسزايي را در پيشبرد اهداف سازمان يا شرکت شما بازي کند. اين کالا در حال حاضر در انواع جنس‌هاي کاغذي، پارچه‌اي و يا نايلوني توليد مي‌شود. ساک‌های دستی کاغذی با انواع کاغذ گلاسه، مقواي پشت طوسي و يا کرافت ساخته مي‌شود که دو نوع گلاسه و مقواي پشت طوسي به منظور استحکام بيشتر بايد با سلفون روکش شوند. علارغم اين که تصور مي‌شود ساک دستی تبليغاتی کاغذی، به دليل جنس کاغذي آن، از دوام کمي برخوردار باشد، ولي تجربه ثابت کرده است، اين محصول نه تنها داري استحکام بسيار زيادي بوده بلکه به دليل داشتن روکش سلفوني توان و امکان حمل حتي تا ۱۰ کيلوگرم وزن را در برخي از ابعاد آن دارد. البته اصولاً کارکرد اين کالا، يک نوع کارکرد فانتزي در نظر گرفته شده و براي چنين مقاصدي استعمال نمي‌شود. به هر حال ساک دستی کاغذی يکي از موثرترين روش‌هاي تبليغاتي است که مي تواند، تاثير شگرفي در اذهان مخاطبان گذاشته و نظر آن‌ها را به اهداف مد نظر شما جلب نمايد. در پايان با توجه به رسالت خود ياد آور مي شويم با توجه به بالا بودن قيمت اين نوع ساک نسبت به نوع نايلوني، پيش از هر اقدامي، با مشاور تبليغاتي خود در اين زمينه مشاوره نماييد. چه بسا با توجه به شغل و نوع مخاطبان شما اين هزينه تاثيري در پيشبرد آرمان‌هاي شغلي شما نداشته باشد

monjigraphic-sak-brezenti
ساک دستی برزنتی

ساک دستی تبلیغاتی برزنتی:ساک دستی یا ساک خرید تبلیغاتی انواع  مختلفی و با جنس های متفاوتی تولید می شود که یکی از آنها برزنتی می باشد که در اندازه های دلخواه  دوخت و چاپ می گردد.

monjigraphic-sakdasti-crft
ساک دستی کاغذی کرافت

ساک دستی تبلیغاتی با کاغذ کرافت: این نوع ساک دستی همانند ساک دستی مقوایی از جنس مقوا بوده منتها از جنس کرافت یا مقوای قهوه ای رنگ که با توجه به در جنس های مختلف در بازار وجود دارد تولید می شود.

monjigraphic-sak-sozani
ساک دستی پارچه ای

ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای: این نوع ساک دستی همانگونه از اسم مشخص هست از جنس پارچه تولید می شود و پارچ های تحت عنوان سوزنی در بیش از ۱۲ رنگ مختلف قابل تولید و چاپ خواهد بود.

monjigraphic-sakdasti
ساک دستی کاغذی

ساک دستی تبلیغاتی مقوایی یا کاغذی : این نوع ساک دستی از انواع متدوال و رایج ساک دستی می باشد که در بازار بیشتر به چشم میخورد که به صورت اختصاصی و فانتزی  در گراماژ مختلف تولید می شود.

انواع ساک دستی
چرا طراحی و چاپ ساک دستی

ساک دستی کاغذی با کیفیت بالا راهی است برای آنکه بتوانید از آن برای اهداف تبلیغاتی خود استفاده نمایید ما به ارائه و تولید این گونه ساک ها میپردازیم ، بگ شاپ یکی از معدود چیزهایی است که به همراه مشتری باقی می ماند. پس نباید به آن به عنوان چیزی فقط برای حمل محصولات نگاه کرد. همه شرکت ها به دنبال تبلیغ برای خود و به یاد ماندنی تر کردن نام خود هستند. چه کاری بهتر از این است که از طریق مشتریان خود این کار را انجام دهند؟ تبلیغات از طریق ساک خرید یک روش ساده و بدون نیاز به هزینه زیاد است. یک شاپینگ بگ با طراحی خوب پتانسیل بهتر کردن تجربه خرید را دارد و از طرف دیگر می تواند برای مشتری خاطره ی خوبی بسازد. شما ممکن است خدمات یا محصول عالی را ارائه دهید و فضای فروشگاه یا شرکت بسیار مثبت باشد اما نباید پس از خرید آخرین ارتباط شما و مشتری علامت خروج روی در باشد. چیزی به سادگی یک ساک دستی می تواند تاثیر زیادی بر جذب مشتری گذارد چرا که یک ساک دستی شامل لوگو، نام و ارم موسسه رنگ سازمانی برند شما می باشد، که بر روی ساک دستی حک شده و می تواند به سادگی معرف شرکت و یا موسسه شما باشد. بنابراین یک ساک دستی کاغذی تبلیغاتی می تواند یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی شما تلقی گردد.

وش توليد ساک دستي کاغذي
مرحله اول توليد ساک دستي:
شما مشتري گرامي ابتدا بايد يکي از همکاران ما را براي سفارش محصول بر اثاث قابليت ها و قيمت و کيفيت انتخاب کنيد و سفارش ساک دستي خود را ثبت کنيد،توجه داشته باشيد توليد ساک دستي را تمامي دفاتر فنی و تکثیر انجام ميدهند و حالت واسطه گري را دارند در اين صورت با همکاراني که کار تخصصي ساک دستي را انجام ميدهند کار کنيد زيرا از نظر قيمت و کيفيت ساک دستي تضمين شده مي باشند.
مرحله دوم براي توليد ساک دستي کاغذي: روش دوم بايد طراحي را انجام داد که در اين روش شما ميتوانيد از طراحان مجموعه تبليغاتي منجی کمک بگيريد و طرح خود را تاييد کنيد تا توليد ساک دستي شما وارد مرحله بعد شود.
مرحله سوم توليد ساک دستي کاغذي:
مرحله سوم اجرا چاپ ساک دستي مي باشد ابتدا بايد کاغذ ساک دستي خريداري شود و بعد فيلم و زينک تهيه شود و در مرحله آخر چاپ آن اجرا شود ،چاپ ساک دستي با چاپ افست مي باشد و در ابعاد حداکثر ۱۰۰*۷۰ است ، در مجموعه تبليغاتي سبز يک کارمند مسئول نظارت چاپ افست است و اين عمل باعث مي شود که تمامي سفارشات با کنترل و دقت زياد انجام شود و جلوي بسياري از اشتباهات انساني را مي گيرد.
مرحله سوم توليد ساک دستي: در اين مرحله مي بايست سلفون ساک دستي در ساک دستی های گلاسه انجام داد که اين امر يک سري قوانين خاص خود را دارا مي باشد که ابتدا مي بايست لب چسب ساک دستي را معلوم کرد و بعد از سلفون بايد خط تا ساک دستي انجام شود که شرکت تبليغاتي منجی قالب ساک دستي را آماده دارد که شما مشتريان گرامي ميتوانيد ابعاد ساک دستي خود را با ما هماهنگ کنيد.
مرحله آخر توليد ساک دستي: در مرحله آخر انجام ساخت ساک دستي مي باشد که در اين مرحله مجموعه تبليغاتي منجی با داشتن کارگاه و پرسنل مجرب و متعهد کار ساخت ساک دستي را با دقت و سرعت فراوان انجام مي دهد بعد از ساخت ساک دستي مرحله بسته بندي انجام ميشود و محصول از چرخش توليد خارج شده و بار گيري ميشود و راه خود را تا مقصد سفارش دهنده مي پيماييد. همکاري با شما مشتريان گرامي باعث افتخار ماست و دليل اعتبار ما شما مشتريان گراميي مي باشيد.

جهت دریافت لیست قیمت از منوی تعرفه قیمت ساک دستی استفاده نمایید یا با شماره های شرکت تماس بگیرید.

چاپ کارت پرسنلی و شناسایی
چاپ کارت پرسنلی و شناسایی

چاپ کارت پرسنلی و شناسایی،کارت تردد،کارت عضویت،کارت باشگاه ها،کارت هوشمند،کارت پارکینگ،کارت تخفیف و …

کارت ویزیت های شیشه ای
کارت ویزیت های شیشه ای

طراحی و چاپ کارت ویزیت شیشه ای و مات

طراحی و چاپ اوراق اداری
طراحی و چاپ اوراق اداری

چاپ سربرگ،کاتالوگ،بروشور و ….

طراحی و ساخت بج سینه
طراحی و ساخت بج سینه

انواع بج سینه فلزی، طلایی،استیل و مولتی استایل با تحویل فوری

طراحی و چاپ دستمال کاغذی تبلیغاتی
طراحی و چاپ دستمال کاغذی تبلیغاتی

تولید دستمال کاغذی اختصاصی

چاپ جعبه و بسته بندی
چاپ جعبه و بسته بندی

طراحی و چاپ بسته بندی محصول کاری از گروه تبلیغات منجی

چاپ پیکسل همایش اصفهان ۲۰ شهریور ۹۶
چاپ پیکسل همایش اصفهان ۲۰ شهریور ۹۶

به سفارش اتحادیه کانون تبلیغات استان اصفهان
همایش ۲۰ شهریور ۹۶ – اتاق بازرگانی
امروز، دیروز نیست!

تقویم سال ۱۳۹۷|طرج تقویم|تقویم لایه باز۹۷
تقویم سال ۱۳۹۷|طرج تقویم|تقویم لایه باز۹۷
طراحی و چاپ استند نمایشگاهی و رول آپ
طراحی و چاپ استند نمایشگاهی و رول آپ

لورم ایپسوم متن ساختگی برای ایجاد مفهوم میباشد

چاپ کارت ویزیت طلاکوب
چاپ کارت ویزیت طلاکوب
طراحی و چاپ لیبل و بسته بندی محصول
طراحی و چاپ لیبل و بسته بندی محصول

طراحی اختصاصی لیبل و قالب برش خاص

کارت ویزیت طلاکوب برجسته
کارت ویزیت طلاکوب برجسته

طراحی و چاپ کارت ویزیت فانتزی

چاپ پیکسل
چاپ پیکسل

چاپ پیکسل تبلیغاتی مجموعه شهر علم اصفهان

کارت سلفون مخملی(جدید)
کارت سلفون مخملی(جدید)

طراحی وچاپ کارت مخملی خدمتی نوین از منجی گرافیک

چاپ کارت ویزیت شفاف برجسته
چاپ کارت ویزیت شفاف برجسته

لورم ایپسوم متن ساختگی برای ایجاد مفهوم میباشد

چاپ پیکسل|پیکسل تبلیغاتی
چاپ پیکسل|پیکسل تبلیغاتی

لورم ایپسوم متن ساختگی برای ایجاد مفهوم میباشدلورم ایپسوم متن ساختگی برای ایجاد مفهوم میباشدلورم ایپسوم متن ساختگی برای ایجاد مفهوم میباشدلورم ایپسوم متن ساختگی برای ایجاد مفهوم میباشدلورم ایپسوم متن ساختگی برای ایجاد مفهوم میباشدلورم ایپسوم متن ساختگی برای ایجاد مفهوم میباشد

کارت پرسنلی اختصاصی
کارت پرسنلی اختصاصی

طراحی و چاپ حرفه ای کارت پرسنلی

نوشته های مرتبط