طراحی گرافیک از ایده پردازی تا اجرای پروژه های تبلیغاتی | نمونه کارها | هزینه آنلاین
031-32640997

آژانس مهندسی تبلیغات منجی«منجی گرافیک»

درباره منجی گرافیک، توانایی ها ، خط مشی و خدمات
«آژانس مهندسی تبلیغات ، بازاریابی و برندینگ منجی» یک شرکت خلاق،دانش محور و متشکل از افراد تأثیرگذار است که قادر به ارائه زنجیره کامل خدمات در حوزه‌های تبلیغات ، برندینگ ، بازاریابی ، طراحی گرافیک و دیجیتال مارکتینگ برای برندها ، شرکت‌ها و سازمان‌ها مختلف است که تاکنون بیش از ۱۶۰۰ مشتری فعال درحوزه های تولید، صنعت، بازرگانی و خدمات از دستاوردها و خدمات این مجموعه بهره مند گردیده اند .منجی گرافیک جوان است و پرانرژی. اگرچه ۱۲ سالی می‌شود که کارش را شروع کرده ولی هر روز با همان انرژی و شوق روز نخستش دوباره کار می‌کنند . محصول ما خلاقیت و در نهایت دیده شدن است .

راه اندازی سیستم سفارش آنلاین چاپ به صورت پیشرفته، امکان دریافت استعلام قیمت آنلاین، چاپ و پیگیری

چاپ بج سینه در اصفهان

کانون آگهی و تبلیغات منجی با تولید بج سینه(پلاک سینه) برای اولین بار در اصفهان ،سعی بر این دارد تا محصولی با کیفیت و قیمتی مناسب به دست مشتریان گرامی برساند.

چاپ بج سینه : بج سینه در چند جنس و مدل های متفاوت تولید می گردد.

بج سینه طلایی، بج سینه نقره ای،بج سینه مولتی ،بج سینه پلکسی و پیکسل

بیشتر بدانید
طراحی و تولید کارت ویزیت شیشه ای در اصفهان

آژانس تبلیغات منجی جهت عرضه انواع کارت ویزیت های فانتزی آماده همکاری با همکاران سراسر کشور می باشد.

کارت ویزیت شیشه ای در ۲ نوع شفاف و نیمه شفاف و در ضخامت های ۵۰۰ میکرون و ۷۶۰ میکرون عرضه می گردد.

چاپ کارت ویزیت شیشه ای در اصفهان توسط گروه منجی گرافیک افتخاری دیگر در مجموعه ما بوده، جهت دریافت اطلاعات بیشتر و نمونه کارت ویزیت شیشه ای روی لینک زیر کلیک کنید.

بیشتر بدانید
سامانه ارسال پیامک انبوه منجی

سامانه پیامک منجی، یک پنل اختصاصی تمام پیشرفته ارسال و دریافت پیامک می باشد.

که امکاناتی نظیر ارسال به لیست سیاه (عدم دریافت پیامک) ، ارسال پیامک زمان دار، ارسال منطقه ای و از روی نقشه، امکان ارسال به تفکیک سن و جنسیت، سرویس نوبت دهی پیامکی، سرویس گارانتی محصول و …  را دارا می باشد.

می تووانید همین الان با کلیک روی دکمه زیر ضمن عضویت رایگان از امکانات سامانه نیز دیدن فرمایید.

بررسی سامانه پیامک
بروز بودن

ما به یاری انگلیسی و اینترنت آدم‌های به‌روزی هستیم ، دانسته‌ها و داشته‌های خودمان را می‌نویسیم و می‌گوییم . از اینکه فوت و فن کار خودمان را با دیگران به اشتراک می‌گذاریم .

رقابت

اگر همه رقبای ما به سمت راست حرکت کنند ما به سمت چپ حرکت خواهیم کرد. ما معتقدیم تنها ماهی مرده در جهت جریان رود حرکت می کند.

نتیجه گرا

منجی گرافیک نتیجه گراست و تمام کننده کارها. واقعیت این است که بدون نتیجه نهایی حتی اگر پیشرفت پروژه ۹۰٪‌ هم باشد برای کسی فایده‌ای ندارد. ما پروژه‌هایمان را نیمه‌کاره رها نمی‌کنیم. هیچوقت و هرگز.

خلاقیت و نوآوری

در یک پروژه تبلیغاتی تا زمانی که خلاقیت چاشنی محتوا نشود ، نتیجه ای بدست نمی آید. خلاقیت یعنی ابتکار عمل.

اجرای درست

خدمات تخصصی در  منجی گرافیک در قالب یک مجموعه و توسط همکاران استراتژیک ما اجرا می‌شوند. تجهیزات نرم افزاری ، سخت افزاری و فکر افزاری ما توان اجرای پروژه های مختلف را فراهم آورده است

کار گروهی
 هر کدام از ما حلقه های یک زنجیر هستیم. قدرت این زنجیر به اندازه ضعیف ترین حلقه این زنجیر می باشد.می دانیم که برای رسیدن به یک رویا به یک تیم نیازمندیم.

قصه همان قصه بود فقط گوینده عوض شد . جوک همان جوک است ، اما یکی از دوستانتان هست که وقتی او تعریف می کند بامزه تر می شود. حقیقت همان حقیقت است ، اما از دهان یکی باورش می کنند و از دهان یکی دیگر نه . . . چرا . . . ؟ شاید چون بعضی ها بهتر انجامش می دهند ، بعضی ها دانش و تخصصش را دارند و بعضی ها غریزه اش را . . . و آن خلاقیت است چراکه:
آنچه باعث تمایز انسان ها می شود مغزشان نیست ، نحوه استفاده از مغزشان است !”

خلاقیت داروی تبلیغات اثربخش است در دنیای پیام ها و ارائه های تکراری و بی اثر و آنچه که باعث نتیجه بخش شدن یک تبلیغ می شود ترکیبی از خلاقیت و محتواست. تبلیغ باید دلیل خوبی برای مشتری بیاورد تا او به خرید ترغیب شود این می شود محتوا در تبلیغات و همچنین باید به قدری در طراحی و نوشتار بی نظیر و تک باشد که در همان نگاه اول توجه مصرف کنندگان را جلب کند ،این هم می شود خلاقیت در تبلیغات.
تبلیغات کاملا غیر ضروریست ، مگر اینکه شما به دنبال سود باشید. بنابراین یک مشاور تبلیغاتی است که می تواند با پیاده سازی ایده های خود ، هزینه های مصرف شده در تبلیغات را جهت ایجاد سودآوری شرکت و نه فقط فروش بالا مدیریت و برنامه ریزی کند. مشاوره تبلیغات به دو صورت و در دو سطح ساعتی و پروژه ای صورت می پذیرد .

ما اینجا هستیم

اصفهان، بزرگمهر، نبش هشت بهشت شرقی، کوچه ۱، ساختمان نور

طبقه دوم، آژانس تبلیغاتی منجی       ۰۳۱۳۲۶۴۰۹۹۷